Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja márciusra,...

Ki nem várja márciusra, kezeket fel! Van kedvetek összegyűlni, dumálni, erőt adni egymásnak?

Figyelt kérdés
Előzőleg volt egy csopink a facebookon, olyan jó kis társaság volt. Most megint tervezzük a babát, szeretnék megint egy kis csapatot hasonlóakkal. Akinek van kedve írjon, aztán majd meglátjuk mi sül ki belőke, érdemes lesz-e belevágni. :) Én március 8-ra nem várom!

2016. febr. 11. 13:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/553 anonim ***** válasza:
Csatlakozhatom? En soha nem varom! :) most vagyok a 25. ciklusnapon, meg nem volt peteeresem valami miatt, elso baba lenne. Jo lenne ha kiderulne mar, hogy eredmenyes lesz-e ez a honap, mert ha varat meg magara a baba, lefoglaljuk a nyaralast. Szoval most kicsit ugy vagyok, hogy mindennek orulnek, de nyilvan a babanak jobban!
2016. febr. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/553 anonim ***** válasza:

Itt ugyan még a februáriak vannak, de biztos lesz márciusra is folytatás, elég sokan összegyűltek:)


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2016. febr. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/553 anonim ***** válasza:
Én írtam ki a kérdést, amit a #2-es belinkelt! Szerintem vagy egy új kérdésben, vagy ebben, de én is folytatom majd a következő hónapban is! :( :D
2016. febr. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/553 anonim válasza:
Most pénteken lesz a 7. hete hogy nem jön meg. 25 vagyok, 8 éve próbálkozom. Most gyógynövényes teát iszom, hogy a progeszteron felmenjen. Ha ez így oké belépésnek, akkor én is szívesen lennék a csoport tagja :)
2016. febr. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/553 anonim ***** válasza:

Hajrá csajok, májusban még benne voltam a csoportban. Drukkolok mindenkinek, hogy minél előbb sikerüljön a bébi:)

2-es

2016. febr. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/553 anonim ***** válasza:

#4


17 éves korod óta??

2016. febr. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/553 anonim ***** válasza:
Elso vagyok (Abigel). En is iszok cickafark-palastfu teat, szedem a premenst, peteeresig E vitamint, C vitamint, Venusz cseppet, multi vitamint es egy specials vitamint teherbeeses elottre. Ez az 5. honapom, a teak, bogyok eddig bevalltak (35 napos ciklusbol csinaltak 27-28 naposakat, ez az elso, hogy a 25. napon meg nincs ovum). En hormonvizsgalattal kezdtem (mert megijedtem, hogy 36.2 az alaphom nyelv alatt), de semmi bajom nincs. A ferjemnek volt hereviszer mutetje, volt kontrolon, o is jol van. Ez az elso honap, hogy figyeltuk a Jonas napot. Bizva bizunk!
2016. febr. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/553 anonim ***** válasza:

En is csatlakozom. Most mult el a mensim, elvileg marcius 4 lenne a kovetkezo elso napja, de remelem nem lesz.

A teherbeesessel optimista vagyok, van peteeresem minden honapban, szabalyos a ciklusom, konnyen teherbe esek. Ez az elso honap, hogy probalkozunk, 3. gyerek lenne.

A gondom nekem az, hogy trombofilias vagyok, volt egy vetelesem par honapja 11 hetesen, emiatt felunk is az ujabb terhessegtol.

Sok sikert mindenkinek! :)

2016. febr. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/553 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

Örülök, hogy lesz kivel együtt izgulni.

Mi a párommal ebben a hónapban kezdtünk bele a babaprojektbe 😊

Egyébként az elöző kapcsolatomból már van 2 gyönyörű kisfiam.

Én most február 19.-ére nem várom.

Nagyon nagyon várom már a jövőhetet. 😊

2016. febr. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/553 anonim ***** válasza:
Mi is ebben a hónapban kezdjük el, ugyhogy márciusra nem várom. Drukkolok mindenkinek!😊
2016. febr. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!