Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 gyermekesekhez/3. gyereket...

3 gyermekesekhez/3. gyereket tervezőknek szólna a kérdésem? Nem bírom kiverni a 3. baba gondolatát a fejemből.

Figyelt kérdés
Mennyi bevételetek van? Mennyit kell beosztanotok? Mennyi a korkülönbség a gyerkőcök között? Van hová visszamenni dolgozni? Van reális esély elvégezni a főiskolát a 3. baba mellett? Nagyon megköszönném, ha válaszolnátok. Annyira szeretnénk 3. babát, de nem élünk fényesen(anyagilag), kíváncsi vagyok másnál hogyan alakul.
2016. febr. 11. 13:35
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Apa 220-at hoz haza, plusz nekünk 2gyerekre az ellátások. Nagyon keveset osztunk be, mert idén veszünk házat, így most mindent félre rakunk. Mi bevállaljuk a 3. babát, mert mindig is annyit szerettünk volna. A gyerekeknek mindenük megvan, házilag is sok dolgot megcsinálok (varrás, barkácsolás). Így mi jól kijövünk. Szerintem a fősulit lheet csinálni, ha olyanok a gyerekeid, és esetleg ha még segítséged is akad, akkor egész könnyen. Nálunk alig másfél év van a gyerekek között, most bő 2lesz a kicsik között remélem. :)
2016. febr. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
33%
Nem akarlak megbántani, de ha nem éltek fényesen,akkor ne vállaljatok 3 gyereket! Egyébként ha másnak is kevés pénze van, akkor vállalsz 3. babát?
2016. febr. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Nálunk 3 gyerkőc van, 7,5 éves kisfiú, illetve 2 és 5 éves csajok.

Amikor a picit vártuk, akkor férjem elég jól keresett, és mivel tudtuk, hogy ez hamarosan véget ér, ezért kifizettük belőle a lakáshitelünket. Most kb 400.000 a havi bevételünk, ebből hitelek nélkül simán kijövünk.

A munkahelyem nem vár vissza, most töröm a fejem azon, hogy kéne valamit tanulni, de tanácstalan vagyok.

2016. febr. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
28%
Mi gondolkoztunk még régebben 3. gyerekben..aztán végül nem az anyagiak miatt nem vállalunk, de mi úgy voltunk vele, hogy nettó 600 alatt nem is vállalnánk.
2016. febr. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
2 gyerek mellett végzem a sulit, levelezőn. Fél év múlva végzek. 2 év van a gyerekek között. Van hová visszamennem, mert saját üzletem van, a férjemnek fix helye. Mi is szeretnénk még egyet, és én tovább is tanulok még. Ezért írtam. Anyagilag nálunk nincs gond, persze, azért igyekszünk spórolni. Segítségünk nem sok van, de ami van, azt beosztjuk. Szerintem van esély mindenre, csak nagyon szorosan kell szervezni. Férjem sok mindent csinál, éppúgy babázik, takarít, stb. mint én... egy tv-nézős, haverozós, iszogatós férj mellett ez nem is menne.
2016. febr. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
21%
ugyan még is minek vállalnak most 3 gyereket annyian :D egy éve még nem lehetett olvasni ,most minden nap felkerül ez a kérdés .:D Úgy sem ismer senki nyugodtan megírhatod te is meg más is aki akar,hogy a csók miatt .
2016. febr. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
50%
5-s vagyok. Mások nevében nem tudok nyilatkozni. Nekünk3 lesz és a csokot nem vesszük fel. Nincs rá szükségünk.
2016. febr. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
87%
A csok egy szépen hangzó dolog, de csak annak akinek van pénze. Akinek nincs (elég) annak nem segítség, akár 3, akár 5gyereket szül. 😉
2016. febr. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
51%
nekünk kettő van, egy darabig gondolkodóba estünk a harmadikon, mert nagyon szeretnénk egy fiút is. Amikor jött a CSOK, ez még nyomott is a latba...meg lenne hozzá a kereset is (600-700 nettóba, és ez alatt nem is vállalnék hármat). De aztán úgy döntöttünk csok ide vagy oda - akkor elkéne adnunk a jelenlegi házunk és újat venni, mert erre nem jár - és ennyit nekünk nem ér meg az egész. marad a két gyerek. ha még is vállalunk harmadikat, pusztán a neme miatt. Nem anyagi prok vagy anyagi kontrák befolyásolják ezt a döntésünket.
2016. febr. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Első, és utolsó (helyreigazító) voltam. Mi sem csokozunk valószínűleg.
2016. febr. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!