Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nektek mi a véleményetek erről?

Nektek mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Ha egy 21 éves lány és egy 27 éves férfi 4 éve vannak együtt. 2 éve élnek közös házban. És a pasi nagyon szeretne gyereket a nő pedig úgy dönt ilyen fiatalon,hogy szül neki. Anyagilag nincs problémájuk.
2016. febr. 11. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így teljesen rendben van. Hajrá! :)
2016. febr. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha minden körülmény adott hozzá hajrá! Bár mindenki hasonlóan gondolkodna, és legfőképp: bár mindenki megtehetné aki vágyik rá, már ilyen fiatalon.
2016. febr. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is rendben van. nem ismerem persze, hogy még egyetemre jársz-e vagy Ba és Ma között leszel-e, vagy hogy mit dolgozol, de ezeket nyilván te is tudod mérlegelni.:)


Annyit hozzátennék még, hogy ne neki szülj, hanem magatoknak, mindketten akarjátok nagyon! Tudom, hogy ez csak egy szófordulat, csak olyan csúnya.:)


28N 35hkm

2016. febr. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem aludjatok rá egy pár hónapot:)
2016. febr. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha megvan a GYED-hez a munkaviszony, akkor miért ne?:)
2016. febr. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

az nincs rendben, ha a nő csak "neki", tehát csak a pasi kedvéért szül.


ha az lenne, hogy 21/N és 27/F, nagy szerelem, és mindenáron babát szeretnének, akkor teljesen rendben a sztori. de így nekem nem kerek :/

2016. febr. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
44%
Vágyni kell rá először nőként. Nem dönteni. Azt hiszem ez még itt korai.
2016. febr. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!