Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csináltam 1 hete egy tesztet...

Csináltam 1 hete egy tesztet amin volt egy halvány 2. csík. Ma már 10 napja késik, most a hét végén akartam még egy tesztet csinálni. Elkezdtem vérezni az előbb olyan mintha megjött volna. Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
2010. márc. 30. 13:57
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
van baba?nincs?már beleéltem magam.van összefüggés a tegnapi egész délutános veteményezés,gereblyézés,hajolgatás és a vérzés között??
2010. márc. 30. 14:01
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha nem marad abba a vérzés, és normális, mint azelőtt, akkor nincs baba. De ha szokatlan, akkor még lehetsz terhes, mert az egyik ismerősöm is menstruált az első hónapban. Egy alhasi ultrahang biztos elárulná.
2010. márc. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
de ez már a 10.nap.akkor miért késett volna ennyit,nem szokott.már teljesen kész vagyok..
2010. márc. 30. 14:03
 4/15 A kérdező kommentje:
erre felénk nem olyan egyszerű eljutni uh-ra.múltkor 1,5 hét kellett még időpontott adtak.
2010. márc. 30. 14:04
 5/15 anonim ***** válasza:
Szia.Sajnálom,szerintem elvetéltél.Csinálj egy tesztet és ha az is pozitív menj orvoshoz,vagy kórházba most!!,hátha még tudnak segíteni(adnak utrogestant,de lehet,hogy csak hematoma).Mást nemtudnak még ilyenkor,mert nagyon pici terhesség.Sajnos én már 3-szor jártam így.Kívánom a legjobbakat!
2010. márc. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
egyenlőre várom a tesztem,itthon vagyok.Ha pozitív lesz,akkor holnap első dolgom az orvos,vagy este még..
2010. márc. 30. 14:10
 7/15 anonim ***** válasza:

Szia nagyon hamar,ha tudsz még ma tesztelj,ha pozitiv,akkor ne sztk,hanem kórház,terhes ambulancia,ott soron kivül csinálnak uh-t.

Kitartást és menj mihamarabb orvoshoz!

2010. márc. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
van eredmény? vérzés erősebb?
2010. márc. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha most netán elvetéltél attól még holnap pozitív lesz a teszted, mert a hcg lassan ürül ki a szervezetedből. Minél hamarább orvoshoz kell menned, mert ha már volt pozitív teszted akkor babát vársz.
2010. márc. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ne várj estig,reggelig!!!!Mikor lesz meg a teszt?Utána azonnal doki!!!
2010. márc. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!