Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a görbémet, hogy...

Megnéznétek a görbémet, hogy hányadik dpo-n vagyok és hogy egyáltalán volt-e ovum?

Figyelt kérdés

[link]


Plusz egy kérdés! Ha most így áll a hőm,már kizárt,hogy ezután legyen ovum?


2016. febr. 14. 07:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem még nem volt ovud.

Még lehet, akármikor lehet egy ovu.

2016. febr. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jól húzta be a görbéd.A holnapi hőre kíváncsi vagyok.
2016. febr. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Nekem most olyan volt h a menzi előtt 3 nappal volt ovum így 12 napot késett
2016. febr. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha volt, akkor a 17. nap körül lehetett, de ahhoz holnapra már feljebb kellene mennie a hődnek.

Ha nem megy feljebb, még nem volt ovud, de még lehet.

2016. febr. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :) Nem jutottam előrébb :D Gondolom akkor sokat számítanak az elkövetkező napok.


Sztem a hőmérőmmel is lett vmi,mert csak 36,7-ig mér. És lassan jut oda... Most is annyi,pedig ilyenkorra már 37 szokott lenni.

2016. febr. 14. 09:53
 6/7 A kérdező kommentje:
Ovu tesztelek,az a gond,hogy kb 12 napja volt pozitív,azóta full negatív.. nem értem.
2016. febr. 14. 09:56
 7/7 A kérdező kommentje:
Visszaszívom. Most 37,3 a hőm,tudom h nem számít,csak ezek szerint rendben van a hőmérőm.
2016. febr. 14. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!