Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gond az, ha én nem igazán...

Gond az, ha én nem igazán érzem mikor van peteérésem? Mikor kezdjek palástfű teázni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van már egy 5,5 éves kislányom ő clostys hónapban sikerült anno nekem és teáztam.Azóta elváltam és az új párommal most szeretnénk kisbabát.Ez az első hónap,hogy próbálkozunk.Én sosem éreztem,hogy mikor van peteérésem vagy ,hogy milyen nyákom van stb...talán a derékfájásom azt jelzi(de nem vagyok biztos)Menstruációm mindig 14 éves korom óta 30-31 napos szokott lenni.Teázgatok félidőig málnalevél,utána palástfüvet.Utolsó menszim első napja január 27.-e.Mikor kezdjek el palástfű teát inni?



2016. febr. 14. 09:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Miert lenne gáz?:) en sem ereztem soha, a nyák se tünt el igazan. Aztan LH teszttel derult ki, mikor is van:)


A teakban sajna nem tudok segiteni, a dokim nem hisz bennuk, igy nem tudok roluk semmit.


36hkm

2016. febr. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
miert nem homerozol, vagy veszel lh tesztet? en 50 ftert vettem darabjat vagy 5 hobapra eleg volt..
2016. febr. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!