Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt aki utrogestan bogyóka...

Van itt aki utrogestan bogyókat szed és ti mikor hagyjátok abba menstruáció előtt?

Figyelt kérdés

Progeszteron pótlásra van szükségem ezért ez a ciklusom így telt el. A melleim fájnak kémények is van folyásom is, tudom ezek mensi előtti tünetek is lehetnek.

Ha 24 kell meg jöjjön, akkor mikor hagyjam abba az utrogestant? És mikor teszteljek? Nem értem pontosan!

Akinek sikerült progeszteron pótlásaval teherbe esni hogyan tesztelt mikor és mi volt a tünet?


Bocs a sok kérdés miatt! 😐

Köszönöm szépen.


2016. febr. 17. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Nemvárt napján teszteltem,ha negatív volt akkor még vártam 2 napot és ha akkor is negatív volt a teszt akkor ráhagytam az utrót.Ha pozitív volt a teszt akkor tovább szedtem :).Igazából mivel progit szedtem nekem a tüneteim ugyan azok voltak terhesen is mint nem terhesen is így erre nem lehet ilyenkor alapozni.

Szurkolok!

2016. febr. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!!

ha 24-én kell megjönnie akkor tesztelj és ha negatív ne használd tovább!

2016. febr. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget, remélem pozitív lesz, már annyira várjuk.a babát.
2016. febr. 17. 09:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Sokszor hasznalnom kell sajna. Nekem az orvos mindig azt mondjanem várt után 1 héttel teszt. Az a biztos. Ha negatív abba lehet hagyni.
2016. febr. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!