Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vannak itt olyanok, akik...

Vannak itt olyanok, akik szeretnek olvasgatni a témában, de még nem "próbálkoznak"? Többi lent.

Figyelt kérdés
Engem 1 éve kezdett érdekelni a dolog, akkor tévedtem ide az oldalra is. Párommal régóta együtt vagyunk, igazából nincs is úgy konkrétan mire várnunk. Mégse vágtunk még bele. Én már nagyon vágynék gyerekre, saját családra, párom picit reálisabb, fél a változástól/jövőtől/anyagiaktól (szóval mindentől), így inkább halogatná még... Védekezésünk persze nem 100%, szóval esély az minden hónapban van, de akkor is rossz így...
2016. febr. 18. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Mikor már terveztük, vagyis megvolt, hogy mikor kezdtünk próbálkozni, akkor én is rengeteg minden olvasgattam előre. Igaz, nem itt, de persze, érdekelt. Itt azóta olvasom a kategóriát, amióta sikerült teherbe esni.
2016. febr. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Engem már egyetemista koromban is érdekelt a téma, pedig akkoriban nem volt komoly barátom. A nőgyógyászomtól mindig kérdeztem egy-két dolgot a szoptatásról, a terhességről, vagy bármi ilyesmiről. Egy-egy vizsgálat után, ő szívesen válaszolt a kérdéseimre.:)


jobb tájékozódni. sőt, a CSED/GYED stb szabályokkal is nagyjából tisztában voltam, követtem a közéleti híreket ezzel kapcsolatban.


most már terhes vagyok, de azóta is érdekelnek az új kutatási eredmények a korábbi terhességi korokról, teherbeesésről.


28N 36hkm

2016. febr. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Néha olvasgattam én is itt és más babás oldalakat is, de akkor még nem volt konkrétan tervben. Amióta terhes lettem, gyakrabban olvasok itt.
2016. febr. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
25 éves vagyok, 2,5 éve vagyunk együtt, kb. 5 éve olvasgatom a témát, nyáron kezdünk el próbálkozni. Viszont abban a pillanatban, ahogy 100%-ban nem védekezünk, hanyagolni fogom ezt az oldalt is, meg a többit, mert amennyi hülyeség itt van...semmi szükségem a felesleges parára. :)
2016. febr. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam, hogy nem csak én olvasgatok úgy, hogy még nem is aktuális a dolog. :) 1 éve alatt azért rengeteg dolgot tanultam így a teherbeesésről, a juttatásokról, mindenről. Amikkel előtte nem is feltétlen voltam tisztában.
2016. febr. 19. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!