Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megfog halni a remény? írjatok...

Megfog halni a remény? írjatok csajok?

Figyelt kérdés

Lehet kicsit hosszú lesz megpróbálom az egészet leírni érthetően

Febr.elején végig együtt voltunk és január végén is febr.10voltunk együtt utoljára 14én megjött a nemvárt igaz hogy kevés de megjött 3napig volt párnapra rá nagyon kevés barnázás volt most jelenleg semilyen(!)folyásom nincs

Nagyon erős hányiger tör rám,görcsölés ,az alvás nem megy este fáradákony vagyok aludni nemtudok hőm 37.5volt alam hőm 36.5

Van remény?tesztelni nem merek ..Félek a csalósától :(



2016. febr. 19. 13:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ha nem mersz tesztelni, mégis mit vársz tőlünk? Ha azt írjuk van, te utána tesztelsz, esetleg csalódsz, akkor jobb lesz?
2016. febr. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Tesztelj, mert itt nincsen senki, aki meg tudná mondani.
2016. febr. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs remény, de úgysem fogod elhinni, így most csinálj egy tesztet és utána lapozz, mert ez már a rágörcsölés kategória, ez senkinek sem jó!
2016. febr. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem haragszom,tudom persze igazatok van,csak annyit csalódtam már h nem merek tesztelni

Ha vlaki szerint van remény mert van a történetben logika a terhességre akkor igen tesztelek,de ha szerintetek tuti nem terhesség akkor nem..

2016. febr. 19. 13:16
 5/12 A kérdező kommentje:

Értem!köszi azért aranyosak vagytok:)

Akkor majd a kövi hónap!

2016. febr. 19. 13:17
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne add fel a reményt!
2016. febr. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi nagyon kedves vagy,de azért 2év probákozás minden hóban nega.teszt...elkeserít de nagyon:"(
2016. febr. 19. 13:31
 8/12 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy akiknek nem jön össze, utálják, amikor azzal jönnek egyesek, hogy ne görcsöljenek rá, viszont ez az egyetlen módszer, amit bevethetsz. Olvass utána, hogy milyen teák segítik a fogamzást, élvezzétek ki egymást, élvezzétek, hogy nem kell már védekezni, hogy szabadon szexelhettek. Valamint miután elment benned, emeld fel a lábaidat, segítve ezzel a spermiumok mozgását a cél felé. :) Remélem, nem bántottalak meg, csak azt írtam le, amivel a legtöbbet tudtam segíteni Neked.
2016. febr. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nm bántottál meg,ellenkezőleg köszönöm szépen s válaszod!

Tudod már minent kipróbáltunk ,az együttlétet nem úgy fogjuk fel h muszáj hanem élvezzük ilyenbe gond nincs..szédülés hányinger lehet a jele?olvastam most itt egy lány kérdését vlmi olyasmit h nem tud enni a hányingertől,na nálam ugyan ez a helyzet de nem csak akkor mikor enni akarok hanem állandóan megállás nélkül émelygek is nagyon :(((((

2016. febr. 19. 14:13
 10/12 anonim ***** válasza:
És két év próbálkozás után a doki mit mond?
2016. febr. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!