Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátnőm elhozott egy...

A barátnőm elhozott egy terhességi tesztet a boltból de a dobozt kikelett dobnia. Így beletette egy szatyorba. A tesztet holnap használnánk lehet, hogy ettől nem mutat helyes eredményt?

Figyelt kérdés
2016. febr. 19. 19:11
 1/9 anonim ***** válasza:
A tesztcsík külön is be van csomagolva a papírdobozon belül általában, úgyhogy szerintem nem lesz baja és pontosat fog mutatni ettől még.
2016. febr. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Így van, a teszt maga hermetikusan zárt csomagolásban van. Megjegyzem, a Vaterán árulnak csomagolás nélküli teszteket is és azok is működnek. :)
2016. febr. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Predictor early teszt 14 nappal utánna már kimutatja?
2016. febr. 19. 19:26
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért hangzik úgy ez a kérdés, mintha nem fizette volna ki a barátnőd azt a tesztet?

M

Na mindegy, doboz nélkül is működik, de a 14 napin még nem száz százalékos

2016. febr. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ellopta? Vagy csak nekem fura... Na mindegy

Egyebkent igy is be van csomagolva. Szoval jo lesz.

2016. febr. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Doboz nélkül is jó lesz, majd írd meg mit mutatott.

Sajnos nekem is az volt az első gondolatom, hogy csak úgy "elhozta" a tesztet doboz nélkül... Egyszer sikerült üres dobozt megvásárolnom, de csak otthon vettem észre mert a papírok stb benne maradtak és nem gondoltam volna hogy ki van szedve a lényeg. Azóta mindig kinyitom a dobozt és megnézem benne van-e a a teszt.

2016. febr. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gyönyörű! Ha a tesztre sincs penzed miért kell dugni? Mert gondolom akkor védekezni sincs pénzed... egy gyerek többe kerül mint egy teszt....
2016. febr. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Uhristen.. pl, az is lehet h , azert dobta ki a dobozt, h otthon az anyjaek ne vegyek eszre.. es pl, azert is tette bele szatyorba a tesztet, nyilvan nem viszi senki a kezebe utcan.. Egek mik vannak itt.! :D
2016. febr. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ugyan.,, szerintem elég egyértelmű... mivel te, vagy én azt mondanánk, vett egy tesztet, nem elhozott... ha zacsiba rakta, akkor dobozostul is eltehette volna h az anyjáék ne lássák...
2016. febr. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!