Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utró mellett mellfeszülés ez...

Utró mellett mellfeszülés ez normális?

Figyelt kérdés

Ovu óta utrót kell szednem napi 1*2 szemet hüvelyen keresztül.Azt hittem,hogy majd ovu után a progipótlástól jobban fognak fájni a melleim mint sima nem utrós hónapban viszont nagyon meglepődtem,hogy egyáltalán nem fáj.Máskor sima ciklusnál is majd meg halok annyira fájnak most meg semmi.Más is járt már így?

Nem találgatásokat szeretnék vagy biztatást,hogy biztos baba miatt van mert a tesztig még bő egy hetem van.Talán 1-2 nap múlva kezdődik majd csak a beágyazódás így semmit nem jelent még ez :).

Köszönöm szépen a válaszokat!


2016. febr. 22. 17:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem sokkal jobban feszül az utrotól a mellem. Utróval vagy anélkül, a 7-ik dpo után kezdődik. 2x1-et szedek én is.
2016. febr. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszodat!

Szóval ha jól értem 7 dpo-ig se utróval se anélkül nem fáj a melled majd 7 dpo után az utrós ciklusba durvább a mellfájdalmad?

2016. febr. 22. 17:55
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen :) Utroval sokkal jobban fáj, es olyan teltebb, keményebb. Viszont ez a mensi napján elmúlik.
2016. febr. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)!Örültem volna ha végig marad ez a mellfájdalom mentesség :).
2016. febr. 22. 18:28
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy nálad is így lesz :) Drukkolok!
2016. febr. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Nagyon várom már,hogy tesztelhessek...tegnap olyan fura volt a délutánom...fájt a hasam...szúrt,de nagyon meg azóta fájdogál a mellem is..
2016. febr. 23. 12:58
 7/14 anonim ***** válasza:
Hanyadik ciklus napon vagy? Miért kell egyébként szedned az utrot?
2016. febr. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Volt már egy vetélésem 3 éve 8 hetesen meg mégegy múlt hónapban (utró mellett) így ezért kell szednem..ma vagyok a 31 napon,de kései ovum volt a 25. napon...viszont ma reggel csináltam egy tesztet és olyan mintha lenne rajta valami pedig lehetetlen mert még csak 6 dpo-n vagyok...
2016. febr. 23. 15:40
 9/14 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy kései volt az ovu? :) Tudsz róla képet feltenni?

Sajnálom a vetélésed :(

2016. febr. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Biztos kései volt az ovu mert doki nézte...

Igazából nem vagyok benne biztos,hogy pozi sőt...lehet,hogy csak én hallucinálok...

Az alsó az

[link]

2016. febr. 23. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!