Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg ilyen rossz az one...

Tényleg ilyen rossz az one step (vaterás) lh teszt?!

Figyelt kérdés

Vaterás, one step 25-ös érzékenységű, és expect 30-as lh teszt, ugyanabból a pisiből, ugyanakkor készült, ugyanannyi ideig. (Expectet szétvágtam kettőbe, bocsi). Éreztem, hogy ovu lesz lassan. Vaterás ennyit mutat. Grrrrr

Másnál is volt így?!

[link]



2016. febr. 23. 15:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem ez a fajta vaterás ovu teszt sosem volt pozitív csak halvány csíkos, míg az ecpect és facelle egyértelmü volt.
2016. febr. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Hát, nekem full negatív, míg a zöld (expect) meg azért jelzi, hogy lassan idő van. És a vaterás az érzékenyebb.

Én meg már kétségbe estem, hogy gond van. :/

2016. febr. 23. 15:18
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem jól mutatta a One Step...
2016. febr. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem jó volt a one step. Az eredmény a másik szobában durmol :) Lehet lejárt a szav. ideje vagy sérült volt a csomagolás. Ilyesmit tudok elképzelni.
2016. febr. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Még több mint egy évig jó, és egyáltalán nem volt sérült sehol. El tudom képzelni, hogy pár szériahibás, de nem vigadztal. Már párat előttem az utóbbi napokban, és mind ilyen volt. :(
2016. febr. 23. 16:15
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát az a szétvágott teszt nem éppen bíztató mert olyan mintha mind a 2 csík elfolyt volna...egyébként nekem is jót mutatott az one step viszont nálam úgy volt,hogy az egyik nap még olyan volt mint a tied a másik nap meg már majdnem pozi...
2016. febr. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Csinálok még tesztet, majd fotózom. Most már érdekel mi a helyzet!

Kedves utolsó! Akkor azt mondod, holnap lehet az one step is bepirulna?

2016. febr. 23. 16:51
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen azt mondom :)
2016. febr. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

nem tudom, most mi van a one steppel, mert nekem pl. 2 ből 2 terhesség (és megszületett gyerekek) esetében mutatta erősen pozitívan az ovulációt. Az elsőnél 3 napig, a másodiknál 5 napig volt erősebb is, mint a teszt csík.

Most két ciklusban sem mutatta ki az ovut egyáltalán, csak a nyálka és a méhszáj miatt sejtettem és rá 2 héttel meg is jött a vérzés. Az ovu akkor volt, de a teszt nem mutatta mostanában. Lehet selejtes széria van belőle itthon?

2016. febr. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Ígértem, hogy jelentkezek.

Hát nálam rosszul vizsgázott az one step teszt.

Tegnap este elhasználtam az expect másik felét, most egy egészet. Egymás mellé tettem mindet, itt a kép.

[link]

Az one step negatív, expect pozitív. Hőm mára esett lejjebb, nyákom tojásfehérje szerű (tegnap is), méhnyak fent, száj nyitott. Érzem az ovus tüneteket is. Nem értem. :( Tegnap is azért beleadtunk mindent, remélem sikerülni fog a baba.

Lehet ez egy hibás széria, elhiszem, hogy sokaknak jól működik, de ha nálam éppen rossz, akkor csak azt tudom mondani.

2016. febr. 24. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!