Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor teszteljek, ha a tesztem...

Mikor teszteljek, ha a tesztem ma negatív lett, de?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mára nem vártam a menzeszem,bár semmivel sem ellenőrzöm. 30 naposak a ciklusaim.


Ma reggel csináltam 1 tesztet. One stepeset. Negatív.


De !! És nem bemesélem,mert nem vagyok az a fajta:) szörnyen feszülnek és fájnak a melleim,sok krémes folyásom van,ami nem szokott. Plusz,ami még fura,hogy reggel kiváncsiságból megmértem a hőmet,37,2. Most(tudom nem számìt),de 37,5 és 2 órája vettem be egy fájdalomcsillapítót mert fájt a fejem.


Olyan megfázásos tünetem van,de kutya bajom. Csak bevan dugulva az orrom,ha fújok bele orrsprayt akkor egész nap rendben vagyok.(Ez 3 napja kezdődött). Hányinger,ilyesmi nincs de gondolom korai is lenne.


Vettem predictor tesztet,de nem szeretnék koppanni és csalódni. Mit gondoltok,mikor csináljam meg?


2016. febr. 23. 17:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2 nap múlva.
2016. febr. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nincs személyes tapasztaltom a one step teszttel de elég régóta olvasok itt, nem sok jót róla.

A predictor early jobb teszt, de várj 2-3 napot legalább mivel azt írod nem szeretnél koppanni.

2016. febr. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Akkor péntek reggel megcsinálom.
2016. febr. 23. 17:27
 4/13 anonim ***** válasza:

A hő meg az orrdugulás ebben az esetben nem számít, vagyis inkább náthára utal. (Hőből ugye a felkelés előtti számítana, ha folyamatosan méred, akkor tendenciát lehet látni. Egy mért hő, ami ráadásul napközben, semmit nem ér.)

A másik kettő abszolút lehet terhességi tünet.

Ha bírod, várj a teszttel, én tuti nem bírnám. :)

2016. febr. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

A mellfájás és folyás az terhes tünet csak persze ettől függetlenül lehet h nem baba:)


A 37,1-et reggel felkelés előtt mértem nyelv alatt.

2016. febr. 23. 17:45
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem volt olyan hónapom hogy a mellem majd leszakadt a helyéről annyira fájt egyszerűen a felső hozzáérését sem bírtam, mindez a nem várt napja előtt, azt hittem baba lesz. De nem volt. legalábbis nem teszteltem, mert időben megjött és nem volt baba. Mondjuk lehet hogy kémiai terhességem volt, de mivel nem teszteltem így nem tudhatom.

Ilyen esetben nem hiszem, hogy számítana a megfázásos tünet, meg az orrdugulás. A hőt is csak ha mindig méred akkor érdemes nézni, mert ez így tényleg semmit nem mond. Valóban 2-3 nap múlva tesztelj újra.

2016. febr. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia! Az orrdugulás és megfázás jellegű "tünetek" később kezdődik,bár kitudja:) Az orrdugulás általában azért jelentkezik a terhesség alatt, mert az orrnyálkahártyába több vér jut, ezért megduzzad a nyálkahártya. A reggeli 37,1 az jó jel lehet,kivéve ha nem vagy beteg.


A mellem nekem is leszakadt nemvárt előtt 1 héttel már,akkor tudtam,hogy sikerült,mert ilyen előtte nem volt. Ha rád sem jellemző,akkor esélyes a dolog:)


Krémes folyásom nem volt,de pl barátnőmnek annó menzesz helyett sok sok krémes folyása volt 1 hétig,ez is lehet jele. De mindettől függetlenül persze 50-50%


A délutáni hő tényleg nem mérvadó,de terhesen hőemelkedésed lesz végig:) ha babâs vagy. Én mértem a reggeli hőmet is,amikor nem volt ovum,akkor napközben 36,8 volt a hőm,ovu után 37,3. Délután.


De ezek alapján szerintem várj vasárnapig és akkor szinte biztos lesz az eredmény. Drukkolok :)

2016. febr. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy kitolom a tesztet szombat,vagy vasárnapra. Nem szeretnék mindennap tesztelni. A cicim még sohasem fájt így,sőt semennyire. Folyásom sincs soha. A mellem 4-5 napja fáj,de 2 napja elviselhetetlen.
2016. febr. 23. 20:05
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem a one step halvány pozitív volt, mikor a legújabb predictor negatív! Egy sz.r az a teszt! És még drága is! Inkább corax, vagy a one step! Nekem a one step mutatta a leghamarabb! Sok sikrt! Szerintem pénteken tesztelhetsz!
2016. febr. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem menzesz szerű tüneteid vannak. mellfájdalom, majd később lenne szintén. A hőm nekem aznap vagy egy nappal előtte esik le mikor megjön. A mostani terhességemnél nem volt sok tünetem. Száraz voltam, nem fájt a mellem sem. Majd 4 nap múlva teszteltem full pozit. Szerintem várjál péntekig, de ha nem tudsz akkor tesztelj reggeliből egyenlőre, bár nekem a 4.napon a napközbeni lett pozitív!
2016. febr. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!