Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most van a beágyazòdás?...

Most van a beágyazòdás? Segitséget kérnék.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mindig 31-32 jön meg a menstruàciòm.Utolsó menszim első napja. Januar 27.

Ma du. Kicsi barna pecsetelest tapasztaltam.Ez beagyazodas jele vagy menstruacio?Ugyebár 27-28nem vàrom.Nekem menstruacio elott eddig nem volt soha meg barnazas.Megjon azonnal ver szinu 1 nap hyengebb erosodik negyedik nap gyengul es 5.nappal veget er



2016. febr. 23. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Beágyazódás előbb lett volna.
2016. febr. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2016. febr. 23. 19:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem esélytelen. A beágyazódás több napig is tarthat, lehet annak a jele. Persze, ez így látatlanban nem lehet megmondani. Lehet hormonális eredetű is. Szeretnél babát?
2016. febr. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen szeretnénk!Nekem sose volt még ilyen.olyan kis szuro fajdogalast is érzek.Nekem a menstruàciom fajdalom mentes szokott lenni.valamint 27.-re nem varom..az még 4nap
2016. febr. 23. 20:10
 5/8 anonim ***** válasza:
simán lehet! Nekem pici rózsaszinű folyás volt a 8. napon az ovulációt követően! azaz a 23. napon! de van akinél később, attől függ mikor ér oda a méhbe! szerintem van remény:) és énis rögtön éreztem már a nem várt előtt h összejött hiába volt negativ a teszt akkor még
2016. febr. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen nagyon is lehet beágyazódás! Nekem is a kisfiammal nemvárt elött négy nappal volt! Kevés barna folyás volt, csak aznap. És nem késő egyáltalán! Ja és nekem sem volt sosem barnázásom se előtte,se azóta! Drukk! :)
2016. febr. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, és nekem a teszt már ekkor halvány pozi is lett!
2016. febr. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Úgy vettem észre peteérésem később volt kicsit,ezért is gyanakodtam beágyazódásra :)

2016. febr. 24. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!