Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt napján (előtt egy...

Nemvárt napján (előtt egy nappal) negatív teszt mellett van még esély a babára?

Figyelt kérdés
Mára, holnapra nem várom. Ma délelőtt negatívat teszteltem (nem reggeli vizeletből), a melleim 2. napja érzékenyek és világos barna krémes folyásom van. Szerinted lehet még pozitív vagy ez a hónap is ugrott?

2016. febr. 26. 14:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A barnázás már a mensi kezdetét jelzi szerintem. Nagyon nagy valószínűséggel meg fog jönni.
2016. febr. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is ez volt. Tegnapra nem vártam, nem is jött, tegnap előtt minimálisan vilagosbarnás folyás jött, úgy mint mikor nagyon nagyon utolsó mezesz nap van,es nyilalt meg görcsölt a hasam. A barna folyás másnapra amikorra nem vártam elmúlt. A hasam néha feszít.. Meg mintha nem jönne.. Sok folyás, szinte érzem, hogy valami folyik. Ma késik második napja, és negatív a teszt. A barna folyástol még nem biztos, hogy megjön a vérzés. És ne keseredj el, mert ha későn volt ovuláció, akkor később mutatja ki.. Egy szó mint száz, az utolsó aktustol számolj 14napot! :) és akkor már 90%ra biztosat mutat!
2016. febr. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
*mintha mindig megjönne - kicsit elirtam. Majd írd meg mi volt! :)
2016. febr. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Eddig nekem nem jött meg.Ha addig nem jön meg, akkor holnap reggel tesztelek. Nálad mi a helyzet 2.kommentelő?
2016. febr. 27. 08:53
 5/11 A kérdező kommentje:
A 31.nap reggelén a teszt negatív. Így ez a hónap nem sikerült. Mensi még nincs, talán majd ma, miután elengedtem ezt a hónapot :(
2016. febr. 28. 06:01
 6/11 anonim ***** válasza:
Ugyan így vagyok. Mensi nincs, és negatív.. 4napja késik :(
2016. febr. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nyugi lányok! Én keddre nem várom, de alig fáj a cicim, múlt hónapban jobban fájt pedig akkor nem is voltunk együtt védekezés nélkül, ki kellett hagynunk egy hónapot. Szóval semmi tünetem nincs, pedig nagyon szeretném a babát, de annyiszor olvastam már, hogy csak x nappal később lett pozitív a teszt, és van, aki az első pár hónapban vérezget is. Szóval tényleg engedjétek el ezt a hónapot, de ne csüggedve, hanem elfogadva, hogy jöhet bármikor! :)
2016. febr. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Közbe nekem tegnap megjött. :( Talán majd a következő :)
2016. febr. 29. 14:07
 9/11 anonim ***** válasza:
Sajnálom. :( Nekem ma van olyan érzésem, mintha bármikor megjöhetne, holnapra nem várom... és nem is akarok tesztelgetni, hogy aztán megjöjjön mégis...
2016. febr. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Drukkolok,hogy ne jöjjön meg neked!:)
2016. márc. 1. 15:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!