Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egyetlen együttlétből is...

Egyetlen együttlétből is sikerülhet a terhesség?

Figyelt kérdés
Ovu előtti napon tudtunk csak együtt lenni, előtte csak egy héttel.

2016. febr. 26. 14:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pláne, ha nem akarsz teherbe esni. :)
2016. febr. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

ha az jól van időzítve akkor igen...mi is 6 hónapja próbálkoztunk és pont egy olyan hónapban fogant meg a pici amikor csak egyszer tudtunk együtt lenni az ünnepek miatt.

De az ovu előtt 1 hét azért elég meredek.

2016. febr. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
igen!
2016. febr. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
# 2: Lehet spontán ovu bármikor. Én pl. közvetlen a mensim után estem teherbe, úgy, hogy egyébként naptármódszerrel védekeztünk, középidőben nem volt együttlét. Ultrahangon derült ki, hogy mikor foganhatott a baba.
2016. febr. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
nem azt mondtam hogy lehetetlen, csak azt hogy meredek. a spontán ovu elég ritka.
2016. febr. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
8igen
2016. febr. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
# 5: Én is azt hittem... ezért is bíztam a naptármódszerben. De mint kiderült, azért mégsem olyan ritka. (Időközben kiderült, hogy egy csomó ismerősöm esett ugyanígy teherbe.)
2016. febr. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
nekem sikerult egy alkalombol is. ugyhogy lehet.
2016. febr. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy együtt voltunk múlthét pénteken meg ezen a héten szerdán és tegnap volt ovum. Csak, hogy ezaz egy alkalom is elég e. Azt tudom, hogy a múltheti az kizárt.
2016. febr. 26. 15:23
 10/16 anonim válasza:
ritkán előfordulhat ha épp akkor van az ovulációd. a nőnek vannak termékeny időpontjai a két menzesz közt, de nem minden esetben csak akkor eshet teherbe. én a páromat akkor ejtettem teherbe mikor nem is gondoltuk volna, mert az ovulációs naptár szerint akkor nem is volt peteérése vagy mi a fene. szóval megeshet bármi de kicsi az esélye. ha akarja az ember nem sikerül ha nem akarod akkor meg összejön ez ilyen.
2016. febr. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!