Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már olyan valakinek,...

Volt már olyan valakinek, hogy volt beágyazódási vérzés nemvárt előtt egy héttel, és mégis megjött az adott időben?

Figyelt kérdés
2016. febr. 27. 11:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem vérzéssel hanem görcsöléssel van tapasztalatom. Régen nagyon rosszul időzítettünk egy balesetet menzesz előtt pár nappal borzasztóan görcsöltem egy pár napig aztán elmúlt. Majd a menzesz előtti nap újra előjött de ez minden ciklusnál így van, a korábbi viszont sose. Ugyanolyan volt a menzesz mint szokott így nem gondolkoztam rajta mi történt, megjött és kész.

Majd amikor tudatosan akartunk babát ugyanígy ugyanakkor görcsölt a hasam pár napig majd elmúlt és nemvárt napján visszajött de akkor nem jött meg a menzeszem és a teszt is pozitív volt.

Utólag az első alkalomra pozitív teszt hiányában (egyáltalán nem teszteltem) is azt gondolom, hogy kémiai terhesség lehetett.

Úgyhogy beágyazódási vérzéssel is lehet ilyen szerintem.

2016. febr. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!