Bibok25 kérdése:

Teherbe eshettem?

Figyelt kérdés
Jan25 volt az utolso menzim elso napja a ciklusaim28naposak februar 21.-en kellet volna megjonnie ma mar het napja kesik tegnap csinaltam tesztet negativ lett .negy napja voltunk eggyut utoljara es nem vigyaztunk.ma mar van olyan erzesem neha hogy mindjart megjon de egyenlore semmi!lehetseges hogy megfogant a babuci?
2016. febr. 27. 11:49
 1/3 anonim ***** válasza:
A legutolsó együttlét eredményét még nem mutathatja a teszt. Viszont 1 hetes késésnél már pozitívank kellene lenni. Hány naposak a ciklusaid?
2016. febr. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, bocs. Most látom, hogy írtad. Máskor nem késett bármi miatt? (antibiotiku, stressz, stb...)
2016. febr. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hat ha kesett is akkor max 3-4 napot en arra is gondoltam hogy nem e lehet h kesobb volt peteeresem es igy tolodik a menzi is .nem lehet hogy az vegett mar kesik csak meg a teszt nem mutatja?
2016. febr. 27. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!