Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 15eves vagyok es lehet teherbe...

15eves vagyok es lehet teherbe estem viszont anyaek azt hiszik h. Szuz vagyok pedig elkene menni nogyogyaszhoz mitcsinaljak?

Figyelt kérdés
Hogy mondjam el nekik? Felek ettol az egesztol mert tuti nem esne jol nekik de egyszeruen nem tudok mitcsinalni.
2016. febr. 27. 22:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Vegyél tesztet, mikor esedékes lesz, addig meg feleslegesen ne kelts pánikot...
2016. febr. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
51%
Hát ja a cerka ebben a korban még az írásra való lenne nem a kefélésre kislány.
2016. febr. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
39%
gratulálj magadnak!! Okos vagy!!!!
2016. febr. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
73%
Győződj meg róla teszttel, és ha baj van, inkább szólj otthon, minthogy elrontod az egész életedet. A srácét is, és a gyerekéről meg már nem is beszélek, ha esetleg sokáig halogatod, és a végén már nem lehet elvenni, és meg kell szülnöd. Úgyhogy gyerünk egy tesztet venni, ha nincs pénzed, akkor szólj anyudnak. Szerintem az nem akasztja ki annyira, ha meg tudja hogy már nem vagy szűz, mintha fél év múlva bejelented hogy gyereket vársz.
2016. febr. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
56%
Erről egy vicc jut eszembe. A lany fulldokol a vízben segítség segítség megfulladok! Kislány aztán bacni tudsze? Igen igen tudok! Na látod előbb úszni kellett volna megtanulni!
2016. febr. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
9%

Na első sorban.

Szégyelld magad!

Ha ennyire tartsz szüleidtől akkor nem tudom miért mentél bele.

+ ha bele is mentél legalább neked lehetett volna annyi eszed hogy óvszert használ a kis taknyos.


Másrészt,kérsz anyudtól pénzt,elmész veszel 1 tesztet.

Olvasni tudsz így elolvasod hogy mi van ráírva,szóval mi mit jelent.

És utána meg tudod h terhes e vagy vagy sem.


Ha meg nem vagy az akkor 1 kis idegességen kívül nem lett semmi,és utána szépen elmondod édesanyádnak hogy már nem vagy szűz.

Ha meg terhes vagy,akkor oda mész édesanyádhoz (ahol nem hallja apukád)

És elmondod neki,ha szerencséd van nem kapsz 2 pofont hanem el visz nőgogyászhoz és kapsz 1 szurit,és nem lesz poronty,de ezt úgy is elmondja az orvos.


Szóval előbb teszt,utána magyarázkodás!

Egyedül azt sajnálom hogy nem tudod ilyenkor mit tegyél,de azért össze bújtál 1 kis tudatlan gyerekkel aki szex-et is csak neten látott.

15 évesen ne b*zd el az életed..

2016. febr. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
74%
élő példája annak amikor 1 tudatlan p.ö.c.s.t kell be engedni a lábatok közé.
2016. febr. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
59%

Nem tanulnak más hibájából.

Csak akkor sírnak ha baj van.

Ilyen ez.

Én azt mondom megérdemli!

Értelmes lecke lesz ez számára.

2016. febr. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%

Ezt hívják semmirevaló nevelésnek.

Mármint, nem tudsz ennyire se bizalmas lenni velük...

Ha egy ember felkészült, hajrá. Nagyon nem korfüggő.

Volt barátnőmmel 7 évig voltunk együtt s 12 éves volt mikor egymással lefeküdtünk. Neki is szutyok szülei vannak.

Még várj, de ha tényleg van rá esély, mond el s későbbi csesztetések s hibáztatások csak magának szólnak.

2016. febr. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
54%

12 éves?

Akkor te se voltál tisztába a hüvely fejlődésének..

Gratulálok nektek is (Y) :)

2016. febr. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!