Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Napi 3 szem barátcserje...

Napi 3 szem barátcserje kapszula gondot okozhat?

Figyelt kérdés

Nagyon dúrva PMS tünetekben szenvedek minden menzesz előtt.

-fáradtság

-kedvtelenség

-sírás vagy épp feszültség

-mell/mellbimbó fájdalom

-sűrű vizelési inger

-gyomorsav

-libidó nagyon nagy csökkenése

-derékfájás


Kb 3.hónapja van ez. Rátaláltam a barátcserje kapszulára,hogy ez csökkenti a pms tüneteket és a teherbeesést is segíti. Emellett beállítja a ciklust,ami jól jönne mert 30-45 naposak (szintén az utóbbi 3 hónapban).

Dokihoz nem jutok el mert külföldön élek és bármennyire hihetetlen (a magyar orvosomnak az),nem tudok időpontot foglalni mert aztmondják mindenre hogy normális. 6x kértem vérvételt aztmondták nincs rá szükségem. Kértem kedvesen,kértem dúrván. Most épp magándoki felkutatásban vagyok.


Na de lényeg ami lényeg,hogy ez a hónapom úgy eldúrvult,hogy délelőtt 2,este pedig 1 tablettát eszek mert reménykedem hogy elmúlnak a PMS tüneteim. 2 hete eszem kb,az utóbbi 1 hétben 3 szemet naponta (1 az ajánlott).


A férjem még nem vette észre a libidó csökkenésem,nem mondhatom mindennap h nincs kedvem.

Szörnyen elvagyok keseredve. Mikor kezd el használni a kapszula?


Ösztönösen a ciklusom első 2 hetében magas a libidóm,ez is érdekes. Peteérésem is van. Hőmérőzök persze ez nem 100% tudom. De úgy veszem észre,hogy a luteálisom 17-20 nap.


Ahh tanácstalan vagyok. Van még palástfű teám is. Az jó pms-re?


2016. febr. 29. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi barátcserjét tartalmaz.
2016. márc. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rá van írva a dobozra mennyi ajánlott. Én is most kezdtem szedni mert babát szeretnénk. Régen szedtem a menstruációm beállítasára akkor reggel este 1-1 használt is. Most én is reggel délben este szedem. Én a zagír márkát szedem azt napi 2-3x lehet. Ez 300mg.os most vettem másikat is. Azaz a párom. Az másik fajta az 340mg.os abból lehet hogy csak reggel meg este fogom szedni. Nézd meg a tiéfre mi van írva.de egyébként nem hiszem hogy baj lenne hogy 3at szedsz. És tébyleg nagyon jók a pms tünetekre.
2016. márc. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!