Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Óvulácio napján vagy utána...

Lolcsi29 kérdése:

Óvulácio napján vagy utána lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Valaki lett már ugy terhes hogy a peteérés után volt együtt a párjával? Nekem február 15 volt meg és átalába 28-29 naposak a ciklusaim és elvilek akkor a peteérés olyan 28-29-én volt ha jól számoltam. szeretnénk már babát igy reménykedek benne hogy sikerülni fog.
2016. márc. 1. 09:02
 1/2 anonim ***** válasza:
jol szamoltad.Szerintem lehetsz terhes. ovulacio elött es utan par nappal lehet teherbeesni. Szoritok neked! :) 19hkm
2016. márc. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szeretkezés másnapján gyenke has szúrkálást éreztem de rövid ideig tartott és 2x volt és egész nap olyan fura érzés volt mindha megakarna jöni.na ez mitől lehet? vagy akkor volt peteérésem? nem akkor mikor együtt voltam a párommal
2016. márc. 2. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!