Miért nem jön meg?

Figyelt kérdés
A hét végén kellett volna megjönnie, a múlt héten szörnyű pms tünetegyüttest produkáltam, vasárnaptól kezdve csak a mellem fáj picikét. Ma hajnalban 5 óra alvás után szájban, viszonylag rövid igeig mérve 36,3at kaptam, aztán 2 perc múlva megismételtem 36,6-ot. Úgy tudom ez kevés a terhességhez, de akkor most mi van? Szombaton késő délután barnáztam 1 cseppet.
2016. márc. 1. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Tesztet nem csináltál? A hő nem sok, de attól függ neked mennyi az alap hőd. Kétesélyes. Lehet csak késik, lehet terhesség is. Tesztelni kéne.
2016. márc. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tesztelsz pár nap múlva és kiderül.
2016. márc. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Fogamzásgátlót szedtem rövid ideig, szeptemberben abbahagytam. Azután egyik hónapban hosszabb volt másikban rövidebb a cuklusom, a nőgyógyszom szerint ez ilyenkor normális. Aztán decemberben meg is jött 29 napra meg januárban is. Most nem értem mi lehet, lehetséges, hogy megzavarodtak a hormonok? Meg azt sem értem, hogy miér voltak múlt héten görcseim, mellfájdalmam, derékfájdalmam, barnázásom vasárnaptól meg semmi. Mintha vér nélkül menstruáltam volna, most meg szinte semmi, csak a mellfájdalom és néha derékfájás.
2016. márc. 1. 10:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem már kimutatná a teszt ha terhes vagy.
2016. márc. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Most munkában vagyok, tesztet nem vettem, nem is gondoltam arra, hogy szükségem lehet rá. Inkább várok még, még megjöhet gondolom.
2016. márc. 1. 11:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!