Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mikor érdemes...

Szerintetek mikor érdemes tesztelnem ebben az esetben?

Figyelt kérdés
A férjemmel a várt mensi előtt 6nappal voltunk együtt (20.,22.-én)végül 1nappal előbb jött meg,(28.-án)mint ahogy vártam,viszont csak 3napig mensiztem,azt is feltünően kis mennyiségben! Mikor érdemes tesztelnem,ha egyáltalán érdemes? Csak értelmes,tényleg segítőkész válaszokat várok,nem olyanokat,hogy "ha megjött nem lehetsz terhes"....stb.

2016. márc. 2. 00:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ez emberre válogatja. Nekem is megjött 2x is pár napra és ugyanúgy kicsit. Én együtt lét után 14 napra teszteltem mert ennyi a beágyazódási idő, és ez már kimutatta a terhességet. Sok sikert! :)
2016. márc. 2. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mivel ilyen esetben spontan ovulaciorol lehet szo es azt viszont nem tudhatod mikor volt, de a spermak birhatjak bent par napig, igy az utolso eselyes szextol szamitva legalabb ket hettel tesztelj, de inkabb 17 nap, ha biztosra akarsz menni.
2016. márc. 2. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szerintem vasarnap tesztelek es ha negativ,akkor varok a kovetkezo vasarnapig :) addigra mar csak ki kellene neki :)
2016. márc. 2. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!