Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » LH teszt kérdés? Lesz ebből...

LH teszt kérdés? Lesz ebből pár nap múlva pozitív teszt?

Figyelt kérdés
26-27 napos ciklus mellett a 9 és 10dik napon kezdtem 25-ös érzékenységű LH teszttel. De annyira negatív, hogy halványan se jött ki második csík. tudom, senki nem jós, csak tapasztalatra lennék kíváncsi! idáig a 11dik naptól teszteltem,mindig volt második csík a 27-29 napos ciklusnál.

2016. márc. 2. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem altalaban egyik naprol a masikra lesz pozitiv, majd kovetkezo nap ismet negativ.

Nekem 27 napos a ciklusom es 14, vagy 15. napon szokott pozitiv lenni, tehat nem 14 nap a lutealis fazisom, hanem 12, vagy 13.

Szoval folytasd a tesztelest, elobb-utobb pozitiv lesz az.

2016. márc. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod! :) folytatom
2016. márc. 2. 09:50
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is úgy szokott lenni, hogy első nap totál nega, második nap már ott a csík, de nem erősen, harmadik nap pedig pozi :)
2016. márc. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, kezdek megnyugodni :)
2016. márc. 2. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!