Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerdán volt ovum vagy csütört...

Szerdán volt ovum vagy csütörtökön, hányadik dpo?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ciklus elejétől kellene mérni, de múlthéten voltam nőgyógyásznál és ő mondta, hogy van érett tüszőm és kezdjem el most mérni. Alaphőm 36,3 azt tudom, mert már régebben is mértem. Szerdán volt az utolsó alacsony hős nap, viszont erős szurkálást csütörtökön éreztem.

[link]



2016. márc. 2. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem szerdán volt ovud.
2016. márc. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én inkább csütörtökre tenném az ovu naját, mert gyakran előfordul, hogy ovu utáni második nap újra leesik a hőmérséklet. Nálad ez szépen látható is.
2016. márc. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor ma hányadik dpo-n vagyok?
2016. márc. 2. 10:52
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is csütörtökön volt az ovum:) ma vagyunk a 6. dpo-n. Az ovo a 0. nap, és onnantól kezdve van a dpo - day past ovulation - napok az ovuláció után.
2016. márc. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!