Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két gyenge mensi után, hánying...

Két gyenge mensi után, hányinger, a hasam jobb alsó részén időnként szúró fájdalom, étvágytalanság, enyhe szagérzékenység, állandó légszomj, fáradtság utalhat terhességre? Tesztem negatív. Igaz, teszveszen vettem.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 1. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Hormonzavar,stresszes életmód,túl sok munka,stb...

Ha nega a teszt nem vagy terhes!!!

2010. ápr. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mások szerint is a stressz miatt. De akkor már kb 10 éve folyamatosak lennének az ilyen tüneteim. Azért köszönöm válaszod.
2010. ápr. 1. 20:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem is hasonlók a tünetek légszomj kivételével.Én gyógyszertári tesztet vettem.Az is negativ.Az orvosom szerint attól még lehet bébi.(Telon beszéltem vele)Amugy 3 havonta kell mennem mert mi is 7 hónapja próbálkozunk a babával eddig sikertelen.Szoritok neked.
2010. ápr. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves Utlosó Hozzászóló!

Mikor mész dokihoz? Megírod majd, hogy mi lett az eredményed? Te is gyanakodsz babára?

2010. ápr. 1. 20:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia az utolsó vagyok.Igen lehet gyanakodni mert már van 2 gyermekem és velük is megvolt a mensim 3 hónapig de sejtettem hogy bébi mert a tünetek megvoltak.Akkor voltam orvosnál és már 7 hetes kismama voltam és ráadásul az első ikrek lettek volna de csak az egyiket hoztam világra a másik nem maradt meg.2.terhességem egyes baba volt és ő is egészséges.Májusban kell vissza mennem de mi az orvosommal telefonon is beszélünk és ha valami furi van akkor hamarabb de még most várok a következő mensire hogy milyen lesz és akkor megyek vissza(E honap 16-án nem kéne megjönnie ).Menj el egy orvoshoz mert már azért 5-6 hetesen uh-on lehet látni hogy van -e valami.Nekem még van egy myomám és az miatt is megjöhet babaváráskor is.
2010. ápr. 2. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A 2 gyenge mensi nem zárná ki a babát,de ha a tesztet mostanában csináltad és negativ,akkor nem vagy terhes,szerintem ne álltasd magad feleslegesen.
2010. ápr. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!