Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az elmúlt 7 évben 4szer...

Ha az elmúlt 7 évben 4szer vettem be eseményutánit akkor lehetséges hogy emiatt ne jöjjön össze a baba?

Figyelt kérdés
2016. márc. 4. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
kizártnak tartom hogy ez lenne az ok...
2016. márc. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 curáku ***** válasza:
Semmi köze hozzá.
2016. márc. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Kizárt. Én vagy 20at bevettem az elmúlt 5 évben. Volt,hogy 2 héten belül kettőt (így alakult,pech). A baba 2 hónap próbálkozás után összejött.
2016. márc. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%

Jesszusom, még olvasni is rossz, hogy úgy kapkodjátok be, mint más a cukorkákat...


Nekem a doki megmondta, hogy a sok éven át szedett hormontabletta (fogamzásgátló) egyik "áldásos" hatása, hogy már annyira elvékonyodott a méh nyálkahártyája, hogy ezért nem tud megtapadni. Kaptam rá újabb hormonokat.


Most gondoljatok bele, hogy egy hosszú távú, mindennapi szedésre tervezett tabletta is okozhat ilyet.


Kérdező: nem lehet tudni, mi az oka, ha késik a baba, amíg nem mész orvoshoz.

Első körben keress egy jó nőgyógyászt, mert sajnos az van, hogy ha nincs orvosod, az sztk-s nem fog veled törődni, fel is fordulhatsz. Ez van...

A másik, hogy kérj a háziorvostól egy teljes kivizsgálást, nagyvérkép, ekg, cukorterhelés, pajzsmirigy vizsgálat, stb, és kérj beutalót endokrinológiára. Ha hormongond áll a háttérben, vagy cukorbetegség, az ki fog derülni.


Illetve a másik oldal: patikában és neten is kapható férfi termékenységi teszt. Egy kis anyagból kimutatja, hogy van-e elég katona a bevetéshez. :) A genetikáról és az összeférhetőségről nem ad pontos képet, de ha az eredmény kedvezőtlen, máris tudjátok, hogy merre induljatok.


Akár nála is lehet gond, ezt se zárjátok ki, egy spermavizsgálat fájdalommentes, elsőre mindent kimutat (genetika, mozgékonyság, stb), míg a női oldal hosszadalmasabb, fájdalmas is lehet, és nem biztos, hogy eredményes, főleg ha a párodnál van baj.


Aztán ha megtalálják az okot, már tudjátok is mi a megoldás. Sok esetben nem jó hallani a diagnózist, de legalább van kiindulási pont.


Talán az a legnehezebb, mikor nincs semmilyen ok, nincs rá segítség, marad a türelem.

2016. márc. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom,minek kell lepontozni,ez a gyogyszer kulfoldon recept nelkul kaphato! Es ott nem is remisztgetik ilyenekkel az embereket. Nyilvan nem ezzel iszom a kavet cukor helyett,de ha kell akkor kell! SEMMI mellékhatasa nincs hosszu tavon! Szerintem jobb evente kettot bekapni,mint minden aldott nap fogamzasgatlon elni ( azt is probaltam,borzaszto volt). Amugy rogton osszejott a baba! Nyugodtan vegyel be esemeny utanit ha ugy hozza az elet!
2016. márc. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!