Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességi tünetek, negatív...

Terhességi tünetek, negatív teszt nem várt előtt érzékeny teszttel? Remény?

Figyelt kérdés

Olyan tüneteim vannak pár napja,hogy:

-Mellfeszülés,mintha tele lenne a mellem mint amikor szoptattam

-hányinger,de szinte reggeltől késő délutánig

-undor minden kajától szinte

-Alhasi szurkálás

-hangulatingadozás

-Fáradtság

-a hőm minden nap ugyan abba az időben 37 felett van

Ezek utalhatnak terhességre,viszont 3 nap van még a nem vártig..Vettem egy pár tesztet már,egyet ami állítólag 6 nappal hamarabb kimutatja a nemvárt előtt..mindegyik negatív

Reménykedjek még? Nagyon régóta próbálkozunk

Valaki volt már így és pozitívat tesztelt később?



2016. márc. 5. 00:05
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Azt szögezzük le, hogy hányinger, fáradtság stb, csak akkor van, amikor pozi teszt is! Ha nem pozi a teszt, nincs HCG, nincs tünet. Bebeszélni meg nem érdemes magadnak, mert marha nagy koppanás lehet a vége. Egyébként remény természetesen van, a hőd elég jó!!
2016. márc. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Remény addig van, amíg meg nem jön. Ezek alapján sztem reménykedhetsz. De a leírt tüneteket nagyon korainak érzem. A terhességi tüneteket a hcg hormon okozza, neked viszont nincs annyi hcg a szervezetdben, hogy teszt kimutatta volna. Itt rengeteg ilyen jellegű kérdés van, hogy több terhességi tünetet is éreznek, lehet-e ez terhesség. Később ezeknek a kérdezőknek a többsége eltűnik... Sajnos, nagyon sokan beképzelik maguknak a tüneteket... De ha a hcg már tüneteket produkál, akkor már a tesztnek ki kell mutatnia. Nagy áltakánosságban: a terhesség 6. hete körül lesz olyan magas a hcg szint, hogy megjelennek a terhességi tünetek. Azoknak, skik a tüneteket már előbb érzik, már a terhességi tesztjük is többnyire pozitív szokott lenni. De még egyszer: addig reménykedhetsz, amíg meg nem jön. Az a legbiztosabb jel. Nem egy túl korán ellőtt terhességi teszt...
2016. márc. 5. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tudom, nehéz, de várd ki azt a 3 napot! Tereld el valami hasznossal a figyelmedet, akkor könnyebben megy.

Ti mióta várjátok a babát? Az az ébredési hőd, amit írtál?

2016. márc. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Két terhességi tünet számít: a kimaradó menstruáció és a pozitív teszt. Neked még egyik sincs. Várjál.
2016. márc. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
5-6 nap múlva ráérsz tesztelni.
2016. márc. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Remény van,de a hányinger,kaja undor csak később jön..5-6.héten nem,hogy menses kimaradása előtt:) Ahhoz már magasabb HCG kell.Addig csak az ember lánya beképzeli vagy beteg...:)
2016. márc. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
1 éve próbálkozunk,decemberben volt egy vetélésem sajnos! Először én is arra gondoltam,hogx biztod beképzelem,de a mellem utoljára akkor fájt így mikor szoptattam és tele volt tejjel
2016. márc. 5. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!