Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az a csík ami jelölve van a...

Az a csík ami jelölve van a képen pozitivat jelent? Egy hajszálvékony kissé sötét csík van mind a három teszten. Az alsó a ma reggeli vizeletes.

Figyelt kérdés

Februar 24.én kellett volna megjönnie azóta semmi,a hasam alja már előtte naptól kezdve kissé fáj mint amikor meg akar jönni,de semmi. Kicsit a mellbimbóm érzékeny, de semmi egyéb tünetem nincs. 3 naponta csinálok tesztet 10es érzékenységű walentin tesztcsík.Nőgyógyászatra időpontot csak márc 23.ra kaptam.


[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]



2016. márc. 5. 05:53
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
2016. márc. 5. 05:57
 2/21 anonim ***** válasza:

Nincs használati útmutató csatolva a teszthez?

De igen, az a terhességet jelző kontroll csík.

2016. márc. 5. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy hogyan kell nézni a tesztcsíkot,azt nem tudom hogy ez annyira halvány és vékony,hogy jelenthet e pozitivat, vagy csak szellemcsík lenne ?! Leginkább tapasztalatokat várok, hogy volt e valakinek ilyen teszt után pozitiv terhesség
2016. márc. 5. 06:08
 4/21 anonim ***** válasza:

Rózsaszín?

Akkor jelenthet pozitívat.

2016. márc. 5. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Első kettő eléggé negatív, szerintem még a harmadik is, de azt nem mondanám annyira biztosra. 23-áig viszont már tuti kiderül, hogy lesz-e erős 2. csík. ;)
2016. márc. 5. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Szerintem csak száradási csík.

Egyébkén ha a tesztcsík "belső területén" van, akkor pozitív, ha a tesztcsík "külső" szélén, akkor csak száradási.

2016. márc. 5. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom,szerintem pedig színes az alsó:/ Én pozinak gondolom..
2016. márc. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Színes, de "kívülre" esik.

Nekem 2x volt ilyen, mindkétszer megjött.

2016. márc. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
13%

negativ. minek tesztelsz 3 naponta? tesztelj azután egy héttel, hogy meg kellett volna jonnie..és akkor nem lesznek ilyen negativ tesztjeid.

nem tudom, hogy tudnak egyesek igy beporogni..és tesztelni tesztelni, mint aki orult.

2016. márc. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Akkor kerlek olvasd el a kerdest megint. Februar 24re lett volna meg ez mar 9nappal utana van. Johogy tesztelek
2016. márc. 5. 07:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!