Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy kis felmérés! Van köztetek...

Egy kis felmérés! Van köztetek olyan aki február 29-én szült? Ha igen milyen dátumot írtak a picinek?

Figyelt kérdés

Egyszerűen csak érdekel,hogy ilyen esetben mit csinálnak,úgyhogy nem kell egyből beszólni,hogy hülye kérdés meg ilyenek.Biztos nem hagyják meg ezt a dátumot.

Van olyan akinek így volt,vagy ismerős családtag? Ha van kedvetek válaszolni megköszönöm!Biztos más is kíváncsi! :)


2016. márc. 6. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen február 29.-ét írnak be, nem egy ismerősöm így született.
2016. márc. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne hagynák meg a dátumot?:D

Szülészeten dolgozom, volt szülés 29-én is. Születési dátumnak pedig 2016.02.29. lett írva, mivel ez volt a dátum..:D

2016. márc. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Nem szültem február 29-én, de hogyne hagynák már meg ezt a dátumot! o.O Max ha éjfél előtt-után fél órával szül az anyuka, és szépen mosolyog a szülészre, el tudom képzelni, hogy áthamisítja másik napra...
2016. márc. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem írják be, hogy változtathatnák meg ha egyszer akkor született?? :D

Van egy ismerősöm, ő mindig február 28-án éjfélkor ünnepli a szülinapját :). Meg hát minden szökőévben rendesen.

2016. márc. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem mert 29. szökőév akkor négy évente van szülinapja? :)
2016. márc. 6. 20:38
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy osztálytársam, aki február 29-én született, azt a dátumot írták be és február 28-án ünnepelte a születésnapját, már amikor nem volt szökőév :)
2016. márc. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem a nagymamám született február 29-én, március 1-én szokott ünnepelni, azt mondta, hátha nem éri meg a másnapot, 28-án babonából nem volt ünnep.
2016. márc. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
30%
De. Hülye kérdés. Biztos, hogy azt a dátumot írják be. Mint ahogy beírják az április elsejét, vagy a péntek tizenharmadikát is.
2016. márc. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Miért ne írnák be, az is egy dátum!

Nekem is van 29-én született ismerősöm, megünnepli előtte vagy utána egy nappal. 4 évente meg nagyobb ünneplés van :)

2016. márc. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!