Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fajos derek a terhesseg korai...

Fajos derek a terhesseg korai szakaszaban. Van ilyen tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
2-3 napja kisebb-nagyobb megszakitasokkal fajdogal a derekam. Olyan erzes mintha meg akarna jonni...neha kisebb gorcseim is vannak. Aggodom emiatt. Valakinek volt hasonlo?
2016. márc. 7. 02:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mit jelent a korai szakasz nalad, de ha nem jar verzessel, en napi egy tasak Magnosolvot es egy jol tarto hasfogo ov hasznalatat javaslom!38hkm
2016. márc. 7. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
4-5 het. Nem reg teszteltem pozitivat.
2016. márc. 7. 03:50
 3/9 A kérdező kommentje:
5 het. Nemreg teszteltem pozitivat.
2016. márc. 7. 03:51
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi tortenhetett. Telefonrol irtam, nem tudom miert jelent meg ennyiszer.
2016. márc. 7. 05:44
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen tünetem. Természetes ez.
2016. márc. 7. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia. Ez normalis :)

En 14hetes vagyok es kb 7-8hetesen kezdődött nekem. Először 1-2hetig csak a jobb oldalon fajt,aztan kesobb mar a masik oldal is. Nyugi minden oke :)

Boldog babavarast!

2016. márc. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már 4 hetesen is, én is Magnosolvot ittam napi egy tasakkal. Nő a méh, ez teljesen normális, görcsöket okozhat és kisugározhat a derékba és van amikor az ember csak a derekában érzi.
2016. márc. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Mennyire "normális" az ha esténként, éjjelente fáj a hasam? Jobban hasonlít a fájdalom a hasmenéses, puffadásos fájdalmakhoz, nem olyan görcsszerű?
2016. márc. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
inkább görcs szerű, a derékfájalom meg mint mensi környékén.
2016. márc. 8. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!