Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 napja kesik a mensim de a...

2 napja kesik a mensim de a teszt negativ! Akkor mar biztos nincs baba?

Figyelt kérdés

14 nap telt el az utolso egyuttlet ota es ma 37 volt a hom tegnap 36,8, tegnapelott 36,7 volt!

A mai tesztem negativ tutti nincs baba de nem ertem miert kesik mikor mindig pontosan jon meg! Volt valaki igy?



2016. márc. 7. 07:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Még lehet baba, egy pár nappal későbbi peteérésből, bár ha mindig pontosan jön meg, esélyes, hogy szabályosan, ciklus szerint volt az is. Midenesetre nekem szabálytalan ciklus mellett késés után mutatta ki.


Várj még pár napot, és ha nem jön meg, ismételd meg a tesztet. Amíg nem jön meg, van remény. De benne van a pakliban, hogy ez most pont egy ilyen ciklus volt, hogy kicsit hosszabb-lehet, rástresszeltél, az is tud ilyet okozni.

2016. márc. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod! Most pont nem is fogalalkoztam a baba temaval. varok akkor mast ugysem tehetek! 😊
2016. márc. 7. 08:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Van akinek csak később pozitív a teszt. Egyrészt tényleg lehet pár nappal későbbi ovuból másrészt meg a HCG széles határon normális és a minimum szint még ilyenkor is az alatt van, ahogy egy teszt kimutatná. Amíg nem jön meg addig van esély.
2016. márc. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!