Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A szédülés lehet korai tünete...

A szédülés lehet korai tünete a terhességnek?

Figyelt kérdés
2-3 napja szinte egész nap szédülök. Volt valaki akinek ilyen volt a nemvárt előtt, vagy inkább ez valami betegség lesz? Esetleg lehet a pajzsmirigy alulműködés miatt. Szedek rá gyógyszert, pénteken megyek kontrollra. Tervezzük a babát de amíg nem tuti a TSH szint addig nem is reménykedek nagyon. Tesztelni még nem akarok mert 30-34 naposak a ciklusaim, ma a 28-on vagyon. Reggeli hő 2 napja 37. Nem mértem végig, nemtudom mikor volt pé. Köszi a válaszokat.
2016. márc. 7. 08:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet, de nekem nem a nemvart elott, hanem akkor jelentkezett eloszor, amikor meg kellett volna jonnie. Egyik bnom osszeesett a munkahelyen annyira leesett az egyebkent is alacsony vernyomasa, en csak kovalyogtam.
2016. márc. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!