Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki miota probälkozik babäval?...

Ki miota probälkozik babäval? Nekünk ez a mäsodik honapunk egy éve hagytam abba a fogamzäsgätlot, Tri-Regolt szedtem, pont ma kelett megjönnie hät meg is jött sajnos ez a honap sem sikerült.

Figyelt kérdés
Nekiälltam szedni vitamint hogy feltöltsem a szervezetemet.Ti szedtek esetleg valamit vagy isztok bärmiféle teät,milyen praktikäkat alkalmaztok annak érdekében hogy mihamarabb összejöjjön a baba? Tudom mondjak hogy nem szabad rägörcsölni mert annäl rosszabb csak olyan nehéz mikor elterveztük hogy akkor eljött az idő és mégsem jön össze.Mennyi probalkozos idő utän érdemes orvoshoz menni hogy ha nem sikerülne?Ti mindig tudjätok mikor van ovutok megérzitek? Üdv Szabina ha esetleg irtok irnätok egy nevet vagy monogrammot hogy könnyebben tudjak välaszolni nektek?Köszönöm :)

#baba #fogamzäsgätlo #probälkozäs
2016. márc. 8. 09:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
41%
2 hónap? Az semmi! Majd akkor írj újra és kérdezgess, ha már minimum 1 éve próbálkoztok.
2016. márc. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Attol még kérdeztek hogy csak 2 honap azért van ez az oldal ugy tudom
2016. márc. 8. 10:03
 3/18 anonim ***** válasza:
69%
Ha egy éven belül semmi, akkor kezdhetsz aggódni.
2016. márc. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Első bab több mint 2év után jött össze, mist kistesóra gyúrunk ez a 3. (Sikertelen) hónap.

Előzőnél nem szedtem semmi, nem csináltam semmit, nem akartam készíteni egyszerűen együtt voltunk mikor jól esett. Most sokkal kevesebb időnk van, így figyelek hogy a termékeny időt jól kihasználjuk, ellevitet szedek, egyenlőre ennyi majd ha egy év után sem jön a dikim megnéz...

2016. márc. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Bocsi név lemaradt: Inez
2016. márc. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Orvos, csak égy év próbálkozás után áll veletek szóba. Érdemes rögtön meddőségi központba kezdeni, mert akkor célzott kivizsgálással lehet kezdeni. A hosszú várakozási idő miatt érdemes olyan 10 hónap siekrtelen próbálkozás után időpontot kérni. Kívánom, hogy ne jussatok el idáig.


Rólam: 2013 augusztusa óta próbálkozunk, a második meddőségi központba járunk, az első hiba volt, csak az időnk ment, semmi sem történt. Áprilisban lesz az első lombikunk.

2016. márc. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

10.32-es válaszoló vagyok és a név nálam is lemaradt.


Dóri

2016. márc. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Inez és Dóri : csak azért kérdeztem hogy mennyi idő utän kell orvoshoz menni mert olvastam hogy mielött nekiällunk érdemes megvizsgältatni magam hogy minden rendben van e nem hiänyzik esetleg valami a szervezetemből meg én pontosan nem tudom mikor van peteérésem 34 35 naposak a ciklusaim az orvos megtudnä nekem mondani csak én is arra gonoltam lehet nem äll szoba velem 2 honap utän főleg amilyen orvosok felénk vannak
2016. márc. 8. 10:43
 9/18 anonim ***** válasza:

Amit elkezdhetsz magadtól, hogy ovulációs tesztet veszel. Annak megfelelően próbálkoztok két naponta.


Első körben amennyiben szükséges a kivizsgálás, nálad hormonszintet néznek, ez 2-4 vérvétel (intézményfüggően) a ciklus meghatározott napján, a férjednek pedig spermaképet. Ez utóbbit magánban megcsináltathatjátok, Budapesten 2013 decemberében 10000 forint körül volt a vizsgálat. Utána neked egy átjárhatósági vizsgálat lesz. Lehet a hormont és az átjárhatóságit is meg lehet oldani magánban, de nem néztem ezeknek utána.


Merre laktok, hátha tud valaki orvost/központot ajánlani.


Dóri

2016. márc. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
6 év próbálkozás és 3 vetélés után jött össze. K
2016. márc. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!