Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elhalt a terhesseg? Vagy korai?

Elhalt a terhesseg? Vagy korai?

Figyelt kérdés
Ma voltam uh n . Az orvos egy ici pici szikholyagot latott uresen. A menzeszem januar 31 en volt. Atlagban 32 naposak a ciklusaim de menzesz elott mar extra pozitiv tesztjeim voltak. Az orvos szerint nincs benne semmi .tehat ugy nez ki elhalt. Ha kiszamitjuk a menzeszt meg a tesztet meg a mostani uh kepet valami biztos nem stimmel. Szerintetrk ?
2016. márc. 8. 19:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen még nem is fog látni szikhólyagon kívül semmit sem. Ha jól számolom, 5+2 vagy, nekem 5+3 hetesen is csak szikhólyagot láttak 10mm-es petezsákban, ami a lehető legjobb ebben az időben. Később menj másikhoz.
2016. márc. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Petezsak sincs . Es a meretek alapjan is kisebb a szikholyag pedig a terhesseg igazolasa mar menzesz elott 1 hettel megvolt.eros pozi teszttel.tehat elobb fogant es semmi sincs az uh n. A legmodernebb uhn nezte
2016. márc. 8. 20:00
 3/14 anonim ***** válasza:

Barmi lehet meg....

De azt nem ertem, h az utolso verzeaed elso napja elott mar pozitivat teszteltel??

A szikholyag nem ures, gondolom a petezsakra gondoltal?!

2016. márc. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
H-h nincs petezsak de van szikholyag? En ilyet meg nem hallottam, de a doki visszahivott, ugye?
2016. márc. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A mehem is kisebb mint kellene es uresen all a szikholyag
2016. márc. 8. 20:04
 6/14 anonim ***** válasza:
A szikhólyag a petezsákban van benne... ha szikhólyag van kellene lennie petezsáknak is. Nekem üres PETEZSÁK miatt volt missed ab, mert nem volt még szikhólyag sem. Menj másik dokihoz, ez így nem egyértelmű....
2016. márc. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Jovo het kozepen megyek vissza uh ra
2016. márc. 8. 20:32
 8/14 A kérdező kommentje:
Bocsanat rosszul irtam csak ures petezsak van semmi mas..most olvastam
2016. márc. 8. 21:13
 9/14 anonim ***** válasza:
Es mi a becsult kor UH altal?
2016. márc. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
9mm petezsak. 5 het 6 nap
2016. márc. 9. 07:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!