Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most megyek első Clostylbegyt...

Most megyek első Clostylbegyt kúrám után a 10. napon UH-ra, nagyon izgulok, hogy lett-e eredménye. Kinél vált be ez a gyógyszer és hanyadik hónapban?

Figyelt kérdés

Nincs peteérésem és progeszteronom is alacsony, de azt mondták, hogy az amiatt alacsony, mert nincs peteérésem.

Más a hormonsorban mind rendben volt, a progit leszámítva.


Nagyon szretném, ha sikerülne, bizakodó vagyok a closty miatt, de persze félek a csalódástól is. Mellé Inofolic port is iszok. Kinek hogy volt a closyval?



2016. márc. 9. 11:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
lehetsz is bizakodó sok sikert :) nekünk már első hónapban sikerült most 37 km
2016. márc. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

3. hónapban lett siker. most oviban van :)


viszont később 9 hónap alatt sem lett eredménye. még peteérés sem. pedig ekkor inofolicot is ittam mellé.

2016. márc. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt peteérésem, segített a Closty első hónapban! Két dobozzal kaptam, a másik megmaradt a kistesóra. :) Inofolicot is ittam szintén, meg D vitamint és folsavat. Sok sikert!
2016. márc. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

sok sikert Neked! :)


Lehet egy off kérdésem: mennyi volt a progeszteronod, amiből megállították, hogy nem volt peteérésed?

2016. márc. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Már nem emlékszem, de szinte semmi, olyan alacsony volt. 3. napin még magasabb volt, aztán a 21. napin már kb semmi :(

Azt mondta az orvos, hogy egyik petefészkemben kisebb ciszták vannak, policisztás jelleggel, a másik szép. Azt mondta, hogy a gyógyszer abbahagyása után másnak is szokott ilyen lenni, próbáljuk meg a clostyt, aztán később, ha nem jönne össze, akkor endokrinológus. Azért jó lenne, ha összejönne.

2016. márc. 9. 11:50
 6/17 A kérdező kommentje:
Illetve még lenne egy kérdésem, hogy volt, aki kapott tüszőrepesztőt is? Azt hová adják? Mármint fenékbe vagy hová?
2016. márc. 9. 11:55
 7/17 anonim ***** válasza:
én kértem repesztőt, de mindig azt mondta, oldjuk meg apával :P
2016. márc. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Igen, a tüszőrepesztőt fenékbe adják. Legalábbis én oda kaptam :)
2016. márc. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Egy érett tüszőt látott csak, kérdeztem, hogy akkor ez már esélytelen? Azt mondta hogy nem, de vhogy csalódottságot érzek.
2016. márc. 9. 13:20
 10/17 anonim ***** válasza:
A legtöbb nőnek egy ciklus alatt egy tüsző érik!! Ne légy csalódott, egy tökéletesen elég ahhoz hogy babád legyen!!!! :)
2016. márc. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!