Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nőgyógyászom PCOS-ra gyanaks...

A nőgyógyászom PCOS-ra gyanakszik, jövő héten megyek IR vérvételre. Ha beigazolódik, és elkezdek diátázni, sportolni, meg nem tudom, gyógyszer kell-e, akkor mennyi idő alatt lehet teherbeesni? Kinek mennyi idő alatt sikerült utána?

Figyelt kérdés

Szedek INOfolicot, femibiont, d vitamint, e vitamint és magnéziumot is.

Rendszeres a menstruációm ugyan, de mindig gyenge és rövid.

Nem vagyok túlsúlyos, deréktájon van felesleg valamennyi, de nem sok.

Akinek kiderült, hogy ez a problémája, és elkezdték kezelni, mennyi ideig tartott, mire sikerült teherbeesnie?



2016. márc. 10. 08:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet általánosítani. van, akinél 2 hónap, van akinél 3-4 év után csak a lombik hozott sikert.
2016. márc. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy nem lehet általánosítani, azért érdekelne kinek hogy volt, milyen személyes tapasztalatai vannak.
2016. márc. 10. 08:51
 3/9 anonim ***** válasza:
Azért egy pajzsmirigy panelsort is dobjon már hozzá.
2016. márc. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az már megvolt
2016. márc. 10. 09:36
 5/9 anonim ***** válasza:

# vagyok!

az én személyes tapasztalatom az, amit leírtam.

Testvéremnek 2 hónap metformin kellett, és utána lényegében sorban szült hármat.

Nekem semmi nem csinált ciklust, végül 2 év után 3 ciklus closti hozta meg a sikert, viszont a kisfiam születése óta 5 éve próbálkozunk, diéta, inofolic, metformin, letrox, closti, és teljes a sikertelenség.

Ismerősnek sok év diéta és met után lombikos babája lett, tesó azóta lombikkal sem jött össze.

Másik ismerős 17 év sikertelenség (ebből az utolsó 6-7 évben már kapta a kezelést, diéta, mozgás, gyógyszer, gyönyörű szabályos ciklusok) után tesztelt pozitívat, de a szívhangot csak 1 uh-n hallották. Ennek 6 éve, azóta sincs eredmény.


Ezek a személyes tapasztalatok.

2016. márc. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mmint #1-es voltam :)
2016. márc. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Annak mi lett az eredménye?
2016. márc. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A hormonsor eredménye az volt, hogy alacsony a progeszteron, ami a peteérés hiánya miatt van, vhogy igy mondta az orvos. Nekem mindig van pontos ciklusom, csak gyengék. Júliusban hagytam abba a fogamzásgátlót. Ebben a hónapban szedtem clostyt, egy domináns tüszőm lett, 10. Napon 12 mmes
2016. márc. 10. 10:59
 9/9 A kérdező kommentje:
A többi hormon jó volt
2016. márc. 10. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!