Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt olyan akinek pozitiv...

Volt olyan akinek pozitiv teszt után negatív lett és mégse jött meg neki?

Figyelt kérdés
12én kéne megbetegednem és tegnap délelőtt csináltam egy tesztet,amire vártam kb 2percet mivel negativ volt kidobtam!Rá két órára valami azt súgta vegyem ki a kukából(elég hülyén hangzik tudom) és megnéztem és ott volt a második csík igaz halványan ezért is szóltam páromnak nézze meg hátha képzelődök de gyönyörűen kivehető volt!Gondoltam ma is csinalok de ezen meg halványabb mintha negatív lenne...megvárom még a nemvárt napját,de azért érdekell,hogy járt így már valaki?
2016. márc. 10. 08:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy itt több dolog lehetséges. Először is, egy bizonyos idő után, ezek a tesztek jelezhetnek hamis pozitívat, mivel a szervezetben van egy minimális hcg.

Emiatt nem érdemes a negatív teszteket tartogatni. Az is lehetséges, hogy két eltérő érzékenységű tesztet használtál, és amit az egyik erősebben jelez, azt a másik kevésbé tudja érzékelni.

Az viszont biztos, hogyha egy teszt negatív, akkor tuti nincs baba. Illetve még az is biztos, hogy nagyon korán teszteltél. Mindig meg kell várni, hogy legalább késsen. A menstruáció előtt 2-3 nappal, ha van is baba, legfeljebb egy halvány pozitív lehet az eredmény. Mindenképpen várj ki 1-2 nap késést.

2016. márc. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Direkt rá van írva, hogy 20 percen túl már ne nézegesd, mert adhat hamis eredményt.
2016. márc. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem menszesz előtt 3 nappal lett x epil teszt időn túl, nagyon nagyon nagyon halvány pozitív, de látszott, hogy teljes szélességben és rózsaszínes színe volt. Másnap facelle már egyértelmű pozitív volt időn belül. Szóval az teljesen nyilvánvaló, hogy ez lehet kétesélyes dolog, de ha baba miatt vált poziívvá az pár nap alatt úgyis kiderül...
2016. márc. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!