Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek jogosan akadtam ki?

Szerintetek jogosan akadtam ki?

Figyelt kérdés
14 hónapja próbálkozunk. Ez az első clostis hónapom amit a párom is tud. Vasárnap este együtt voltunk de mondtam neki hogy kedden is együtt kellene lenni mert szerdán van ovum. ( úgy is lett) kedden este lefeküdt mellém az âgyba és azt mondta h még dolga van a neten. ( ruhákat nézegetett) 8-10 ig vártam hogy befejezze de bealudtam.1-ig netezett így elmaradt az együttlét.Azóta nem is beszélek vele mert én mindent megteszek a babáért ilyen bogyókat is szedek, ő meg vásárolgat a neten a legesélyesebb napon?
2016. márc. 10. 08:57
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
77%

Ne haragudj, nem bántani akarlak, de semmi kreativitás nincs benned? Ha én el akarom csábítani a férjem, akkor bedobom magam, nem azt mondom,hogy "na apa, állítsd fel, mert most kell a kamaty"!

Ha esetleg megpróbáltad volna, akkor talán nem ül le netezni. Ha meg igen, akkor ott más gond van.

Barátnőmék két évig szexeltek időpontra. De soha nem volt egy alkalom se,hogy úgy csinálták volna,ha na gyere! Mindig igyekezett szexi, csábító, vagy éppen kezdeményező lenni.

2016. márc. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
46%
Megértem a ki akadásodat és ugye a clostynak vannak mellékhatásai is lehetnek ciszták orvosok csak 3 hónapig ajánlják a szedését utána szünet fél évig .Nem akarok rosszindulatú lenni de biztosan elgondolkoznák azon,hogy a párom tényleg akar e .Nekem első closty hónapban sikerült plusz ovu tesztek segítségével a párom mindent megtett azért,hogy ne keljen sokáig szedni a tabit tovább ...
2016. márc. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
64%
Hát talán neki is sok ez jogy ennyire gyártani kell a gyereket. Talán jobb lett volna ha inkább elcsábítod és kedvet csinálsz neki minthogy parancsszóra mint a tenyészbikák ugorjon neked. Persze megértem a te oldalad is, de ez már erősen a rágörcsölés. Bár nekem nem kellett clostyt sedni, de én ha tudtam hogy jönnek az esélyes napok, inkább nem szóltam neki, csak kezdeményeztem. Utána persze mindig megkérdezte, hogy most jókor voltunk együtt? 😊 tudta ő is, de mégsem parancsra kellett teljesítenie. Gondolj bele, neked menne parancsra elélvezni? Kétlem... náluk meg ez elengethetetlen...meg még a fickó is álljon fickósan... hát szerintem ezt nagyon ráeröltetted. Megértem hogy a cél a baba, na de ennyire?
2016. márc. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
58%
Biztos rosszul esett neked, de ez már lassan olyan mintha kötelező lenne gyorsan egyet szexelni, mert baba a cél. A legtöbb párnak ezért nem sikerül mert piszkosul rágörcsölnek, és már kötelező módon csinálják. Lazíts egy kicsit. 14 hónapig próbálkoztatok. Most állj le ezzel a módszerrel, lazíts. Élvezd az életet, és spontán szexeljetek, ne akkor amikor kell mert clotis hónapod van. A kényszer szex előbb utóbb odáig fajul, hogy a másik fél már nem is tudja csinálni, mert nem élvezi.
2016. márc. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
57%
Ne csodálkozz,hogy parancsra nincs kedve.Olyankor már csak azért se.Nem kell egy férfinak ecsetelni,hogy na most KELL,mert peteérés van. Kezdeményezni kell és ennyi,őket nem érdekli ez a része,hogy na most KELL,amikor jólesik akkor kell csinálni.
2016. márc. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
19%
Lazíts egy kicsit, mert még olvasni is rossz az ilyen rágörcsölést. Ilyenkor azért a férfiakat is meg lehet érteni, borzasztó lehet ez a kötelező fokozat...
2016. márc. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
Higgyétek el hogy én mindent kipróbáltam már. Ha szólok neki az a baj, ha nem szólok az a baj.Így is úgy is tudta hogy mikor van középidő ha mondom ha nem és ennek tudatában nem mindig sikerül neki.
2016. márc. 10. 09:11
 8/42 A kérdező kommentje:
Nem, nem vas.mondtam neki hogy legyünk együtt kedden hanem kedd este kérdeztem tőle h mit szólna hozzá ha...
2016. márc. 10. 09:13
 9/42 anonim ***** válasza:
33%
Hány évesek vagytok? Ha nem vagytok 35 éven felül, miért nem adtok magatoknak időt? 2 éven belül nyugalom, fesztelen, görcsök nélküli együttlétek.
2016. márc. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
A párom 40 én 33
2016. márc. 10. 09:15
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!