Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire bízhatok az eset...

Mennyire bízhatok az eset utáni tablettában?

Figyelt kérdés
A barátommal védekeztünk ugyan, de sajnos az óvszer teljesen szétjött, azt hiszem hibás volt, de ez már csak akkor derült ki, amikor már késő volt. 9 órával utána vettem be a tablettát, semmilyen kellemetlen tünetet, mellékhatást nem tapasztaltam. Mit gondoltok, működni fog? A napokban kellene megjönnie...

2016. márc. 12. 22:42
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném, hogy 19 éves vagyok, a tabletta escapelle volt és a ciklusom 23. napján voltam. A menstruációm pedig rendszerint 28-33. nap között szokott megjönni, ma vagyok a 29. napon. Továbbá tegnap óta tapasztalok sárga folyást és enyhe viszketést vagy kicsit fájdalmat a hülvely bemenetnél, valami fertőzésnek tűnik. Lehet a tabi mellékhatása?
2016. márc. 12. 23:42
 2/6 anonim ***** válasza:
Vegyél egy tesztet
2016. márc. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is azt vettem be, azon a héten kellett volna megjönnie nekem... 2,5 éves a lànyom. Az orvost mikor kérdeztem a dolgokról a menstruàcióval kapcsolatban nem tudott értelmes vàlaszt adni, és azt mondta ő is és a védőnő is hogy lehetnek ilyen rendkívüli peteérések és ezért nem hasznàlhatott az esap.

Nekem sem volt semmi tünetem

2016. márc. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mostmár tényleg kezdek megijedni! :( Köszönöm a válaszokat!
2016. márc. 13. 07:28
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne izguljál. Bár az esemény utáni se 100%, hogy hatásos, de eléggé valószínű, hogy nem leszel terhes. Ritka mint a fehér holló, ha valaki mégis teherbe esik ettől függetlenül. Ráadásul alig telt el pár óra az aktus és a bevétel között, még ilyenkor a leghatékonyabb a tabletta. Szóval nyugi, szinte biztos, hogy nem vagy terhes. A sárgás folyásr és viszkető érzést okozhatja valamilyen fertőzés, azzal elmennék az orvoshoz.
2016. márc. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki megjött! :) köszönöm a választ utolsó, mostmár úgy tűnik megnyugodhatok. :) Már csak ezt a fertőzést kell kiküszöbölnöm.
2016. márc. 13. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!