Melinda- kérdése:

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
17/L: csúszásos a menstruációm. Aktív nemi életet élek már másfél éve az azóta tartó párkapcsolatomban. Gumi rendszeresen használva és ellenőrizve van minden aktus után, semmi bajt nem tapasztaltunk. Januárban megvolt rendesen a menstruációm, azonban februárban 7 napos késéssel vmilyen barna-véres folyás volt fájások nélkül, kb 5 napig ( eddig szokott a menzim tartani) előtte egy héttel c vitamint szedtem kimerültség ellen( azelőtt soha), és korábbi tapasztalatból, hogy 3 éve egy nyáron nagyon rákaptam a citromos vízre( ekkor még nem éltem nemi életet ugyebár) és azon a nyáron szintén ez volt, hogy nem voltak fájásaim és vérzésem is amolyan pecsételő volt. Azonban most, a vérzés után csináltunk két tesztet, az egyik határozottan negatív lett a mostani viszont, nem tudjuk, hogy csak mi képzeljük-e be de mintha egy baromira halvány csík lenne a pozitív résznél. Nagyon aggódunk a barátommal, mert ugyebár mindig rendszeresen védekezünk, elélvezni sem bennem szokott, szóval nem tudjuk van e okunk az aggodalomra. Az peteéréses időszakomban vagyok, és jelenleg érzek olyasféle hasfájásokat mint amikor ovulációm van + a barátom szerint a napokban a méhszájam eléggé fent van. Nagyon megköszönném a segítőkész válaszokat, és igen tudom az orvos sokkal célravezetőbb, de egy utolsó tajparaszt férfi nőgyógyászhoz nem szívesen megy el az ember, aki inkább megaláz mintsem támogat és segít. :/

2016. márc. 12. 23:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Küldj képet a tesztről.
2016. márc. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

1. kép [link]

2. kép

[link]

2016. márc. 12. 23:20
 3/20 A kérdező kommentje:
A tesztet reggel 2. vizeletből csináltam, akkor határozottan csak control csík látszott, most kb 10 órával a teszt után, egy rózsaszín háttéren egy nagyon nagyon halvány csík látszódik a test részen.
2016. márc. 12. 23:22
 4/20 anonim ***** válasza:
Mondjuk főleg az elsőn tényleg látszik valami. Biztos nem volt semmi olyan szitu amitől terhes lehetsz? Ujjazás spermás kézzel, kicsit berak gumi nélkül, bármi. Mindenesetre menj el nőgyógyászhoz szerintem. Ha nem akarod hogy bunkózzon menj magánrendelésre. (persze nem törvényszerű hogy a kórházban rossz lesz)
2016. márc. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem egyáltalán nem volt, külön arra is ügyelünk mindig ha ő hozzám ér vagy én magamhoz, miután az övét fogta/fogtam, kezet törlünk szárazra, vagy megmossuk tényleg MINDIG!
2016. márc. 12. 23:32
 6/20 anonim ***** válasza:
Akkor valszeg sokkal később jött ki a második csík, mint ami számítana. Ahogy a neten is írják: Az eredményt nem a megadott reakcióidőn belül, hanem később olvassa le – Ilyenkor a vizelet száradásával úgynevezett párolgási csík jelenik meg, mely nagyon halvány, de a pozitív terhességi teszttel összetéveszthető.
2016. márc. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Bocsánat :( de szerintem mindketto pozi.

Valts nogyogyaszt mindenkepp elsősorban.

Es par nap múlva csinalj meg tesztet, reggeli vízeletbol.

Ha pedig kiderul, hogy baba van a dologban, es nem szeretnetek megtartani... Akkor csak egy valasztasod van :(

2016. márc. 13. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ez egyértelműen negatív. A két csík az két egyértelmű csíkot jelent és nem egy egyértelmű csík + "egy olyan mintha lenne ott valami csík".
2016. márc. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló nem értek veled egyet, nekem ugyanilyen volt az elso tesztem,sőt halványabb.

De legyen neked igazad ,es ha nem akar babát a kérdező, reméljük negatív.

2016. márc. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nagyon reméljük, hogy nincs baba a dologba és teljesen értelmetlenül állunk a dolog előtt, mert egyszerűen képtelenség hogy terhes legyek, de tényleg! Óvszer sosem szakadt, előváladékos, spermás kézzel soha egyikünk se ért oda. Plusz úgy kalkuláltuk, hogy ennek a csíknak már erősen kéne villannia a piros színtől, ha terhes lennék. :/ Na mindegy, reméljük, hogy ez nem baba, csinálunk a napokban még egy tesztet ha az is ilyet mutat utána nőgyógyász.
2016. márc. 13. 11:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!