Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudod, te milyen rossz, azért...

Tudod, te milyen rossz, azért lefeküdni, hogy teherbe essek?

Figyelt kérdés
A barátnőm (32) nekem (39) esett, hogy ..... A barátnőméknek nem jön össze a baba, a vőlegényével. Most már másfél éve. Nálam örjön a konyhámban, meg persze a pasijánál. Nem bírom már, ezt. Ez megy egyre durvábban, én nem tudom mit mondjak. Az én problémáimat oldjam meg, szerinte, de az övét is velem oldatná meg. Elráncigált egy három alkalmas előadásra, ami késő estig tartott. Mégis hogy, kellene viselkednem? Elegem van. Nekem nincs társam, gyerekem, ami nagyon fáj, de soha sem terheltem vele senki. De most viseljem még el azt is, hogy én vagyok a rangidős akinek már 100* gyerekének kellene születnie, de a másikat vigasztaljam. A fenti kérdésre mit mondtatok volna?

2016. márc. 16. 06:59
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Huhh, hát ez a mai világban egyre gyakoribb sajnos! 32 éves, bepánikolt. Én nem feküdnék le csak azért jogy terhes legyek. Menjen vizsgáltassa ki magát, ha at sem segít akkor lombik... de amíg ilyen a hozzáállása addig nagyon gáz! Nagyon nagy dovat lett gyereket gyártani. Anyósom 7 évet várt hogy a párom megfoganjon... nem rohangált orvoshoz és nem szexelt naptár szerint. Szerintem mwgmondanám neki hogy NEM KELL azért szexelni h baba legyen! Ő teszi ezt magával, ő hidzi azt hogy ezen múlik a sikeressége, hisz aki terhes lesz annak sikerült! Siker és teljrsítmény orientáltan áll hozzá! 22 évesen majd 1 évet vártunk a lányunkra mégsem tudott senki róla h tervezzük egyáltalán, mint ahogy most sem. Soha senkit nem terheltwm ezzel. Sőt volt egy vetélésem is, csak a párom és én tudjuk! Ez a kettönk dolga! Sajnállak amiért rád zúdítja a gondjait!
2016. márc. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Miért barátkozol vele, ha csak teher? Építsd le a kapcsolatot.
2016. márc. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazi barát, elmondhatod neki is ugyanezt, észbe fog kapcsolni. Tudom, nekem is van egy barátnőm, 20 éve vagyunk barátok, ha hülyeséget csinálok, kioszt. És nincs belőle harag. Remélem, megoldódik az ügy.
2016. márc. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A barátnődnek külső (orvosi) segítségre lenne szüksége, mert mentálisan nem tudja kezelni a sikertelenséget. Erősen sanszos, hogy erre előbb-utóbb rámennek majd a kapcsolatai, beleértve a párkapcsolatát is.

Nem tudom, voltak-e már mindent átfogó kivizsgáláson... Ha még nem, akkor itt az ideje! Végső soron ha máshogyan nem, hát lombik programmal. (...s ha az se hozná meg a várt sikert, még mindig ott van az örökbefogadás lehetősége...)

Bár nem tartozik ide, de a mi életünknek is volt egy ilyen keserű szakasza több, mint 10 évvel ezelőtt, az 1. vetélésemet követően, ezért sajnos ismerős a helyzet. ...13 éve már, hogy nem akar jönni hozzánk a baba. ...így 40-en túl meg már... C'est la vie... :/


Megkérdezhetem, milyen előadáson voltatok?

2016. márc. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Utolsó: Antal Vali.com, a talán három női mesterhármas

Nem vagy inzulinrezisztens? Ismered a Mesnmentis honlapját, lehet Tűű doktor tudna segíteni neked.

2016. márc. 16. 14:39
 6/10 A kérdező kommentje:
2-es, nem tudtam hogy, ilyen eddig nem derült ki. Mármint az önzősége, hogy az én problémám, az az enyém, de az ő szekerét toljam azért, mert az fontos. Átgázol az érzéseimen, és nem veszi észre hogy, ez nekem mennyire fáj. Kérjen olyan tól segítseéget, akinek a családalapítás megadatott. Mert ez a segítség nekem szívfacsaró.
2016. márc. 16. 14:41
 7/10 A kérdező kommentje:
3-as én elmondtam a véleményemet, hogy amilyen kivizsgáláson volt, az egy általános nőgyógyászati, meg egy komoly hormon vizsgálat, de meddőségi kivizsgáláson nem volt. Pl. petevezeték átfújás, meg sok egyéb. Meg sem hallotta!
2016. márc. 16. 14:43
 8/10 A kérdező kommentje:
Szerinte ő egészséges, és nem kell több kivizsgálás. Én viszont ezt már idegileg nem bírom. Mit mondtatok volna a fenti mondatra??
2016. márc. 16. 14:44
 9/10 anonim ***** válasza:

#4 vagyok. Igen, köszönöm, ismerem a Mensmentis oldalát, de nem Magyarországon élünk. A legutóbbi - 2012-es, lombik előtti - álláspont szerint nem vagyok inzulinrezisztens.

...sajnos már belefáradtam a küzdelembe, feladom. Feladtam... A férjemmel azt beszéltük, hogy visszaköltözünk Magyarországra és elindítjuk az örökbefogadást. ...talán...


A barátnődről meg inkább nem mondanék semmit, mert a fafejség mindig kihoz a sodromból!... Szerinte ő egészséges... Ezek szerint arra még nem jött rá, hogy a struccpolitika nem oldja meg a problémát!...

Annyit azért mondanék neki, hogy vigyázzon, mert az önámításra sok-sok év rámehet! És ő se marad mindig 32!

2016. márc. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

A Tűű doktoréknál van pár új dolog! Pl. hogy a D-vitamin szintet is mérik, Mo-on élők között a legtöbb ember a határérték alját se éri el az értéke. Én is megmérettem, és nekem se érte el, jóval alatta van, Tűű azt mondta, szedjek 2000-3000 mg-os D-vitamint. Pedig mondtam hogy már 3 hónapja szeked 1000 és még így se éri el a minimumot?! Ez is lehet oka, hogy nem esnek a nők teherbe, ezt mondta.

2. Mérik újabban, a testzsír szintet is, mert akinél nem éri el a, nem tudom mennyi százalékot, az nem esik teherbe. Ez így külsőleg nem látszik, mennyi zsír van rajtad.

3. Meg, mostanában, vannak náluk kimondottam olyan pszichológusok akik a teherbe nem esők lelki okaira vannak specializálódva. Én is mennék most pszichológushoz, hogy képtelen vagyok társat találni, de nem hozzájuk mennék. Bocs, ha elírtam valamit, nincs kedvem újra olvasni.

2016. márc. 17. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!