Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek, ha a missed...

Szerintetek, ha a missed ab-bal végződő terhességem másfél év alatt jött össze, akkor most se számítsak arra, hogy hamarabb összejön a baba? És a stressz, idegeskedés ha nem is mindennapos, de heti rendszerességgel előfordul, akadályozhatja?

Figyelt kérdés
Volt egy mélypont is azóta a kapcsolatunkban.Ez a 3dik próbálkozós hónapunk a műtét óta. Akkor fogant a baba, mikor elkezdtük a kivizsgálást. Párommal és velem is minden oké. Mivel sikerült a baba a doki nem látta indokoltnak az én további kivizsgálásom. 38 évesek vagyunk.

2016. márc. 16. 08:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát...én indokoltnak látom a kivizsgálást, bár nem tudom, mi az, hogy "további". Néztek pl. véralvadást? Vagy miket néztek?


A korotok miatt és a nehéz és hosszú próbálkozás miatt én magánútra terelném az ügyet, ha a dokidat nem annyira érdekli a dolog. (Sőt, meg is tettem, ha gondolod, szívesen segítek, miket nézettünk meg hasonló helyzetben).

2016. márc. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Nem fejlődött rendesen, szabálytalan alakú petezsák volt, mikor megindult a kilökődés (5-6héten). Erre mondta a doki (magán) hogy előfordul. Nincs semmi teendőnk, úgy kell tenni, mintha nem történt volna semmi.

Szóval épp a hormonsor vizsgálatra készültem, de csak barnázás volt...aztán pozi teszt, majd megvastagodott méhnyálkahártya 5+0-n... aztán következő héten barnázás, vérzés. Az ügyeleten is csak azt mondták: előfordul. Nem tudnak tenni semmit, vagy megmarad vagy sem :(

2016. márc. 16. 11:39
 3/7 A kérdező kommentje:
Szóval konkrétan csak manuális és uh vizsgálat volt.
2016. márc. 16. 11:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk 9 hónapba telt mire összejött a baba de a 8. héten leállt a szíve, missed ab. Majd 3 hónap szünet 4. hónapban próbálkoztunk nem sikerült, de az 5.-ben sikerült. Bár mi fiatalabbak vagyunk 30-asok.
2016. márc. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az elso baba ugyanannyi ido volt mint a masodik szerencsere hamar jottek, masodik talan picit hamarabb!


de en a helyetekben folytatnam a kivizsgalasokat, 38 3vesen nincsenek mar eveid probalkozni, ha nm jon a baba inszem, lombik! de ez en vagyok...

2016. márc. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,átgondoljuk
2016. márc. 16. 16:53
 7/7 anonim ***** válasza:
msied ab után sokszor leszel terhes ki fogod tudni hordani egészséges lesz élni fog
2021. szept. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!