Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit éreztetek a sikeres...

Babu79 kérdése:

Mit éreztetek a sikeres inszemináció utáni napokban, mielött még kiderült, hogy sikerült? És mikortól teszteltetek?

Figyelt kérdés

2016. márc. 28. 12:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én semmit nem éreztem. Inszemináció után 2 héttel pozitív volt a tesztem.Lassan3 évesek az ikrek.:-)
2016. márc. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Gratulálok az ikrekhez, csodálatos lehet! Megkérdezhetem, hogy már az első inszem sikerült esetleg?
2016. márc. 28. 14:07
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 3. sikerült. Nem éreztem semmit, pontosan ugyanolyan volt, mint amikor nem sikerült. Inszemináció után 13 nappal negatívat teszteltem. Másnap kellett mennem vérvételre, az kimutatta.
2016. márc. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem izomláz szerüen fájt a hasam,aztán eggyik nap èles szuro fájdalmat éreztem kb 20 percig,szerintem ez már a beágyazodás volt.Az elsö sikerült de 6 héten elment.
2016. márc. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
jaj, nagyon sajnálom, hogy nem maradt veled. remélem, azóta sikerült.
2016. márc. 29. 16:49
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem lobikkal sikerült, beágyazódás környékén szurkált a hasam és fájdogált a derekam, pár nap mulva a melleim kezdtek fájni ami folyamatosan erősödött.

Nagyon drukkolok Neked!

2016. ápr. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a drukkot. Sajnos kiderült, hogy az első inszem nem sikerült :-( DE majd most! Már szedem is hormont a másodikhoz. :-) Úgy ápr.13 körül lesz esedékes. Remélem sikerrel járunk, és végre beköltözik a mi kis babócánk!
2016. ápr. 3. 09:43
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia! Miújság azóta? :)
2016. ápr. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Szia, köszönöm a kèrdèst! Pont ma vagyok egy hèttel a második inszem után... olyan nagyon hiszem, hogy sikerült! Próbálom nem figyelgetni magamon a tüneteket, nehogy bekèpzeljek valamit... persze van hasszurka hol jobb, hol bal oldalon, de meglátjuk! Nagyon optimista vagyok! Drukkoljatok!! :-D
2016. ápr. 20. 16:41
 10/13 anonim ***** válasza:
Sok sikert kivánok;)majd ird meg a fejleményeket.
2016. ápr. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!