Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek hogyan változik a...

Kinek hogyan változik a folyása ciklusa alatt? Nekem annyira össze vissza, és nehezen veszem észre az ovumat!

Figyelt kérdés

Sokat olvastam, hogy szárazak és peteérés előtt pár nappal áttetsző nyák, utána megint szárazabb napok!

De nekem annyira össze vissza van. Mensi után száraz pár napig aztán zselé szerű folyás 1 hétig majd félidő körül megint nedvesebb de inkább fehéres, aztán száraz napok, majd mesi előtt 1 héttel újra nedvesebb napok!

Nincs fertőzésem,mégis ilyen a folyásom.

Babaprojektbe fogtunk!


2016. márc. 31. 13:30
 1/2 anonim ***** válasza:
28 napos ciklusom első 5-6 napján vérzek, majd a 10-11. naptól megjelenik a nyúlós és áttetsző nyák, általában a 14. napon tompa alhasi fájdalmat érzek (gondolom akkor van ovu), utána szárazság, majd néhány nappal a következő vérzés előtt kicsit krémesebb jellegű folyást tapasztalok.
2016. márc. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Olvastam, hogy mindnkinek más, és hogy az életviteltől is függ!

Én csak nemrég kezdtem figyelni a baba miatt. Nagyon szeretnénk!

2016. márc. 31. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!