Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt valakinek hasonló tapaszt...

Volt valakinek hasonló tapasztalata?

Figyelt kérdés
Pár hónapja 8hetesen missed ab.-m volt. Most újra babát várok menzesz szerint 6hetes vagyok de tegnap barnázás miatt csak egy 5mmes petezsák volt ami 5hétnek felel meg. Az előző szinte ugyan így kezdődött aztán 6hetesen volt szívhang 8hetesen viszont elhalt. Lehet ebből még jól kijönni? Vagy lehet hogy visszaállt a ciklusom 39naposra ahogy a műtét előtt volt? Mert akkor viszont most lenne a mensim és akkor később is fogant volna a baba, mert műtét után 31napra jött meg és utána már nem jött meg mert újra terhes lettem ezért 31 nappal számoltam.. Bocsi hogy hosszú lett
2016. márc. 31. 14:00
 1/5 A kérdező kommentje:
Barnázás miatt bementem az ügyeletre ez lemaradt
2016. márc. 31. 14:02
 2/5 anonim ***** válasza:
Doki ! ő dönt ,kell -e bármit szedned stb. Benne van a pakliban,hogy máskor fogant.
2016. márc. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam dokinál. 10nap múlva kell visszamennem és gondoltam addig tapasztalatokat gyűjtök hátha volt már valaki hasonló cipőben.
2016. márc. 31. 14:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem kerek 6hetesen 8mm petezsak volt, 5 hetesnek irtak. Ra 7napra tobb, mint dupla ekkora voltam es kellő méretű embrioval, szivhanggal, elotte elbújt a picurka. De egy hétig vegig stresszeltem én is. Nyugi!
2016. márc. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy héttel kisebbet mérnek kezdettől fogva.
2016. márc. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!