Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális, hogy most ennyire...

Normális, hogy most ennyire félek az anyaságtól, most hogy pozitív a tesztem és ezt is szerettük volna?

Figyelt kérdés

1 éve próbálkoztunk.Aztán úgy döntöttünk nem görcsölünk rá, és másfele tereljük gondolatainkat. Belevágtunk a lakásvásárlásba (nagyobbra) aztán plusz munkàkat vállaltam. 1 hete késett. Arra gondoltam hogy biztos megváltozott az élezem tempója (pörgősebb) és azért van. De tegnap reggel pozitívat teszteltem. Nem hittem el, így elfutottam a drogériába venni még 2 másik tesztet is. Mind + lett.

Most hogy ott van annyira megijedtem. Félek. Aggódok. Esküszöm nem értem magam.

A lakás még "romokba" t


2016. ápr. 2. 08:23
 1/9 A kérdező kommentje:
Segítsen valaki, más is volt így?
2016. ápr. 2. 08:24
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális.

Én minden egyes újabb terhességnél így érzek, pedig az összes tervezett volt (eddig :)

Ezért van 9 hónapunk többek között, hogy rákészüljünk.

Sok boldogságot!

2016. ápr. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Teljesen természetes, ne aggódj.

Mi is terveztük a babát, mikor pozitív lett a tesztem, akkor kb fél percig vigyorogtam, utána elkezdtem pánikolni. Gyorsan kerestem papírt meg tollat és összeírtam minden félelmemet, az kicsit segített.

A mai napig vannak időszakok, amikor úgy vagyok vele, hogy ez nekem biztosan nem fog menni, hülyeség volt belevágni. Aztán lenyugszom, mert tudom, ez a világ legcsodásabb dolga.

Gratulálok a babához :)

2016. ápr. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen.Sokan érzik ezt.Én is féltem.Féltem a szüléstől a felelősségtől,attól,hogy soha nem lesz olyan az életem amilyen volt pedig nagyon vágytam gyerekre.De hidd el sokkal rémisztőbb kívülről nézve mint amikor benne vagy már természetesnnek fogod érezni.és biztos lesznek nehézségek de róbálj mindent lazán és ösztönösen kezelni
2016. ápr. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én tegnap teszteltem halvány pozit, ami után nagyon örültem, szinte 10 cm-rel a föld felett lebegtem. Fél óra múlva, szó szerint mint a nyárfalevél remegtem, hogy te úr istem, mit csinálok én! Nekem ez mégsem kell, én hogy fogok megbirkózni ezzel és hasonló gondolatok... Aztán lenyugtattam magam, hogy ez még csak egy teszt, idő előtt ráadásul. Ma viszont 2 is pozi és újra hullámvölgyeim vannak, már ma is. 10 perc könnyes öröm, aztán eluralkodik, hogy és mi van, ha.... Párommal nagyon vártuk, most mégis félek. De szerintem, még ha sok mindent el is fogok rontani, nem én leszek a világ legrosszabb anyukája :D Ez vigasztal :D

2016. ápr. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

El nem tudjàtok képzelni mennyire jó volt ezt olvasni. Azt hittem én hülyültem meg. Éjjel alig aludtam.

Rettenetesen féltem. Megnyugtattatok kicsit, nagyon KÖSZÖNÖM!

A párom kitalálta, hogy ma sétálunk egyet, sütizünk és ha akarok kirakatokat nézegethetünk (pedig utálja) Megijedt hogy ennyit sírtam. Most meg nekem van lelkiismeretfurdalásom hogy így látott, nem boldogan. Most meg ez miatt van gombóc a torkomba. De igaza van. Kicsit kikapcsolódunk.

Köszönöm nektek

2016. ápr. 2. 08:48
 7/9 anonim ***** válasza:
Na tessék :D Én most megkönnyeztelek téged :D Előző pozis vagyok :)
2016. ápr. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Akkor neked is kitartás és GRATULÁLOK ☺

Érzelmi hullámvölgyeinkkel lehet a párjainknak nehezebb 😊

Kellemes babavárást!

2016. ápr. 2. 09:16
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, mi is már 1.5 éve próbálkoztunk mire pozi lett a teszt, kis híján elájultam a fürdőben :D
2016. ápr. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!