Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok? Vágjunk bele?

Mit gondoltok? Vágjunk bele?

Figyelt kérdés
Két hete spontán elvetéltem,ez volt az első és remélem az utolsó!Nem volt orvosi beavatkozás,spontán távozott 6hetes voltam :( Fáj,mert vártunk és vágytunk rá de tudjuk oka van annak,h így alakult!orvosom azt mondta várjunk meg egy menzeszt aztán hajrá,de ha úgy alakul,hogy hamarabb jön az se baj!Volt így már valaki?Mindjárt neki lehet állni?Tényleg nemlenne baj?És ha igen mennyi esély,hogy ilyen hamar összejön mint a babuci aki elvesztettem?2hónap alatt...Előre is köszönöm a válaszokat..
2016. ápr. 5. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:
4 éve volt vetélésem, azóta próbálkozunk hiába...
2016. ápr. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem 4 hetesen volt spontán vetélésem, kémiai terhesség, novemberben, decemberben már pozitívat teszteltem újra. eddig minden rendben :)

20hkm

2016. ápr. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Első hozzászoló!Szívből sajnálom!El sem tudom képzelni min mehetsz keresztül!Szívből kívánom,hogy minél hamarébb jöjjön a baba!!
2016. ápr. 5. 13:54
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves második :) Szívből gratulálok :) akkor rögtön a menzesz után sikerült?Kicsit félek de mi is megakarjuk probálni hátha sikerül!
2016. ápr. 5. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!