Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt előtt 1 nappal halvány...

Nemvárt előtt 1 nappal halvány pozitív teszt, másnap óramű pontossággal megjött. Hibás lehetett a teszt? Van ilyen?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 5. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:

teljesen mindegy mi lehetett. egyébként kémiai terhességnek hívják ha van pozi teszt, de megjön.

bár azt írod halvány, lehet csak elázott, nem?

mondjuk tényleg mindegy már, legközelebb csak akkor tesztelj ha kimarad

2016. ápr. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kémiai terhesség, korai vetélés, méhenkívüli terhesség, rossz teszt vagy terhes vagy most is, de megjött közben. Mindenképp ismételd majd meg, mert ha pozitív lesz még a teszt, az utóbbi 3 lehetőség egyike lesz a háttérben és meglévő vagy méhenkívüli terhességgel is sürgősen fel kell keresni az orvost. Egyébként melyik tesztet használtad? Ha predictor, akkor nem nagy a gond, az a teszt egy kalap sz.r, sokszor álpozi, többet ne használd.
2016. ápr. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Predictor early teszt volt.
2016. ápr. 5. 22:45
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Sajnos en is pont igy jartam. Nekem is halvany pozi volt a tesztem mar orultem erre tegnap megjott!😔

Valoszinu babasak voltunk csak nem maradt meg! Sajnalom, hogy te is igy jartal!😔

2016. ápr. 6. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindent megmagyaráz... ez a teszt nem.jó, kb minden magasabb hormonszintre pozitív lesz, pedig nincs is baba. Térj át másik fajta tesztre, ez nem jó.
2016. ápr. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólóval, ez a teszt tényleg nem jó.
2016. ápr. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!