Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez minek a jele?

Szerintetek ez minek a jele?

Figyelt kérdés
A párommal legutoljára márc. 13.-án voltunk együtt, 26.-án meg is jött a menzeszem. Szombat óta rettentő fog fájdalmaim vannak (ez most nem lényeges), és sajnos elég sok hyógyszert kellett bevennem (cataflam, algopyrin, ospamox, demalgon), ezeket 4 napja szedem. Feltűnt hogy 2-3 napja a hüvelyi folyásom (nap közbeni) olyanná vált mint amikor izgalmi állapotba jövök. Ez lehet a gyógyszertől? Igaz nem kell tartanom attol hogy teherbe estem? (Védekeztünk!)
2016. ápr. 6. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább menj fogorvoshoz! De szerintem nem vagy terhes.
2016. ápr. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már voltam fogorvosnál, be van gyulladva a fogam és azért szedek gyulladás csökkentőt, mert így még nem lehet kezelni!
2016. ápr. 6. 16:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínű peteérés előtt állsz...ezért van sok nyák. Ez Normális.
2016. ápr. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mostanában van peteérésed, ezért ilyen a nyákod.

Akciózzatok, ha szeretnétek babát.

2016. ápr. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!